Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma pole kedagi n'ainud Eestis .Soomes n'agin kyll aga yhte Lautasaare otsas L'ansiv'ayla 'aares metroo t'oomaa seal vist .Kui ei eksi siis see millest Siim siin mingi pildi ylles laadis mustade A borbetitega oli .
  2. Miks ta elus olla ei v6i ?
  3. hiis

    O:prele stanged

    Need fl omad ju ,tal pre omi vaja .
  4. See punane we? Põhi on küll seestpoolt ok päris. Mingid vanad pildid siis müügi teemas.
  5. Pla see on küll kuradi heas korras
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Muidu päris ok ,veljed v6iks küll ainult paremad olla.
  7. hiis

    O: varuosasid

    Põll oleks pakuda pre oma .
  8. hiis

    kustutada

    Oleks pakkuda 30 eur.
  9. Müüa siis 1championi uus kojamees ,mudeli mark EU 58 soobib E-60 ja paljudele muudele autodele millel läheb 58 cm pikk kojamees .10 eur.1tk Ei soobi 7 seerja BMW -le. tel nr 56909675 Tallinn. Ei tahaks uut asja ju prügikasti ka viisata,millega mul endal pole miskit teha poes siis maksis 12 eur nii et selleks müün maha .Tegu siis uuema tüübi kojamehega mitte sellise mittme liigendiga .Kell on see vanema tüübi kinitus U kujuline ja lühem osa klaasi poole siis saab kinnitada ka neile kui aga U kuju lühem osa teisel pool siis ei sa ,mille õnge mina ka langesin.
  10. Ma ei tea kas see on siin juba olnud aga ma ple silmanud ,aga tundub sile pill olema hea raha eest. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=129660
  11. hiis

    Võtmetoorikud e30-le

    Tulen laup'aev l'abi ,loodetavasti ei unusta 'ara muidugi .
  12. hiis

    e30 esiklaasi vahetus

    Ma ei tea kas olen eixxile r'aakinud seda aga mul nooruses 2 rullil tagaklaas s6idu ajal tykideks lenanud .Ise ma neid m6lemit eelnevalt n'aapinud ei olnud aga huvitav on see et m6lemad just s6idu ajal ja kevadel hommiku tundidel kui baaris koju s6itsin .Muud p6hjust ma nende purunemisele ei leidnud kui et vesi oli kuskile klaasi ja tihendi vahele p'aasenud ja veekylmumisel l6igi plaks tykkideks .Yhel oli 6nneks tagaklaas toonkiilega tehtud see j'ai yhte tk hirmus latakas k'ais ainult algul ei saanud aru mis jama see nyyd oli.Teisel aga toonkiile polnud ja oh seda puudi oli k6ik kohad t'ais taguumise aknalauaga kaardina vahe seest oli kyll huvitav neid v'alja udida k6ik killud ju raiped kukusid kardina peale ja sealt edasi sina vahese .Ju siis neil polnud need vee jooksu kohad kohakuti . .
  13. hiis

    e30 esiklaasi vahetus

    Ma tegin samasuguse traadist asjanduse kruvika otsa ja v'aga kiiresti l'aks ka kiil tagasi oma kohale.N'oori ple kasutanud ,milleks kui tihend juba ees on .
  14. hiis

    Porimatid, veluurist

    Minul siis käes ja tänud veel tellimise eest!!!
  15. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mina olen enda omaga k6ik ylevaatused ametlikult l'abinud ja kat on tyhjaks tehtud .
  16. hiis

    Porimatid, veluurist

    :D Danske Bank kyll inimesi ei koori selliste asjadega seega iga makse tasuta, aga noh iga yks teab ise kus ta oma sendid lajali loobib .
  17. hiis

    Porimatid, veluurist

    Normalses pangas polegi sellist asja nagu ylekande raha .
  18. hiis

    Porimatid, veluurist

    No ma tegin makse 'ara .
  19. hiis

    Porimatid, veluurist

    Kui konto nr ple siis ma tulen alles 6htul 6 ajal t'oolt mis moodi ma selle yllekande teen.Miks see kella aeg just nii oluline on ? Tuleb teisest pangast ei j6ua kohale see nagunii enne j'argmist p'aeva.
  20. hiis

    Porimatid, veluurist

    Terv v6ttaks ka 1komp.
  21. Lisan siia ka pildid mattide kinnitustest mille vastaspooli otsin siis ning ühte matti oma .
  22. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Sorry mul meenus jah esimesena see pirni märgistus miskipärast . Klaasil siis jah siiski ainult DC märgistus ka E-38. See et neid on E-32 tean ise ka aga klaase ple märgistusega näinud lihtsalt.
  23. hiis

    Soojapuhur

    Ma arvan et mootori saab kiiremini k'atte kui selle regul. taga oleva pistiku ja see vendika osa plast kylmaga nii rabe ka . Rulli on see v'aga m6istliku koha peal ju .
  24. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma pole veel kohanud 2ds m'rgistusega E-32 klaase kui kellelgi on v6iks n'aidata .Oma silmaga pole veel kohanud ,see nagu mingi myyt neist klaasidest ku need olidki siis olid need v'aga l6ppu mudelidel ja ei toodetud vist eriti palju neid riiulise.Enamus E-38 xenonitega on ka aastast 95 -96 .Yks aasta j'aai kuidagi k6vasti vahele neil.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus