Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

xhenrix

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

64
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast xhenrix

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. xhenrix

DSCF3671.JPG

2. xhenrix

M; azev veljed, v8 pidurivõim, typ188 kaan ja hüdrokässar

palju asju jälle läinud
  3. xhenrix

Sportistmed müüdud
  4. xhenrix

Teisest istmest ei ole...see ei ole hetkel mul käepärast ka, et teha. Mingi päev lähen järgi.
  5. xhenrix

Lisan mõned kehvad pildid...tean et kehvad aga piltidel näha v8 kollektorid, summuti ja sportistmed (pildil on kehvemas seisus iste ehk juhiiste, ühel küljel riie vahetatud ja ei ole asendatud täiesti õiget tooni riidega). Lisaks pilt ka käppadest ja käsipidurist.
  6. xhenrix

150€ nagu esimeses postis kirjas
  7. xhenrix

kere sildade ja sisuga läinud....saadaval veel v8 osad, veljed, sportistmed
  8. xhenrix

Minu teema kus pakkusin velgi 250€ hinf nüüd 200€ Tagastange 60€
  9. xhenrix

kogu komplekt 1000€ ja telefon 55561922
  10. xhenrix

O:Fl kupee veereva kere

11. xhenrix

O: E30 kere

12. 16" azev a randiga veljed. (200€) Olemas v8 pidurivõim (60€) hydrokässar kasutamata (75€) Typ188 difri kaan 60€ Kõiki asju võib küsida ka eraldi
  13. xhenrix

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2007445&rhash=c835 juttude järgi pidi hind olema 10k kanti
  14. xhenrix

316i kupee '89 - ---ardo---

googlist leidsin hetkel selle: http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-V8-M60-M62-ENGINE-ADAPTER-PLATE-TO-BMW-M50-M52-6-CYL-GEARBOX-TUNING-DRIFT-/181692915855?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a4dbde08f Teises arvutis mul peaks olema pandud kirja ka ühe läti tuuning poe link kust seda osta saab. Poola poe leidsin ka.... EDIT: http://shop.hptmotorsport.lv/index.php?id_product=51&controller=product&id_lang=3 läti pood siis
  15. xhenrix

316i kupee '89 - ---ardo---

osta v8 kasti asemel m50 kas ja flants mis ühendab m50 kasti m60ne külge... tuleb kordades odavam. m60 5 käigulised kastid on väga ülehinnatud ning minuteada on m50 kast m60 5 käiguline kast sama sisuga... või teine võimalus on sul m50 kasti otsa panna m60 automaat kasti koda....see ka odavam. mina soovitaks flantsi sest siis kui kast lendab saad sa seda lihtsamalt vahetada...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus