Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Tumeda nahaline oli see mees jah. Mingi naine oli ka temaga, samuti uuema M3-ga.
  2. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Märgatud Pärnus ehedat M3-e 330BPM. Väga sile nägi vlja.
  3. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Võtsin G260 käimari hoovastiku simmeri ette ning vanal on ümber simmeri metallrõngas või nagu kest. Mis ülesannet see seal täidab? Võiks ju lihtsalt laagripoest ostetud simmeka ka sinna panna. Hoiaks raha ning aega kokku.
  4. Vist olid sina kelle asju pidin vaatama tulema jah, aga see kelle numbrid ma sain läbi sinu, nendele või vähemalt viimasele numbrile sai kindlasti öeldud, et jääb vaatama tulemata. -Sorry. EI lähe küll siia teemasse ,aga pidin vastama Igatahes need torud, mis mul nüüd on, on tõesti 45mm otsast lõpuni.
  5. Max.

    tahhomeeter

    Külmjooted on nõrgad kohad nendel plokkidel. Endal valitses sama jama tükk aega. Liigutasin juhtmeid, hakkas nagu korra tööle ja siis kustus, ehk joodete sees on praod ja siis ei saa enam ilusti kontakti. Võtad spidoploki ette, luubi pihku ning hakkad jootekolvi ja vähese tinaga neid punkte üle tegema. Ei võta tegelikult kaua aega.
  6. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kes Pärnumaa kandis mootoritõstukit laenaks?
  7. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Oskab äkki keegi midagi pakkuda... nimelt neiu asus täna tüürima ning iste jääb ikka kaugele võrreldes kunde istmega. Mõlemil esi istmel on sellised kangid, mille funktsiooni pole mina suutnud 4 kuu jooksul välja nuputada. Oskab keegi pakkuda, mida see kang teeb või tegema peaks? Kang ise liigub nagu üles-alla ning peaks hammaste kaupa edasi-tagasi liikuma.Leotasin õliga ka, kuid äkki siis nii kinni ussitanud... Tegemist miskite 'recaro gtc' istmetega, mille mudelist pole mul haisugi, vist üldsegi mingi opeli istmed
  8. Meenub tõesti, oli isegi mingi aeg soome numbritega.
  9. Märgatud eile Pärnus pildistamas. Täna müügis, tehasest IS.
  10. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Pärnakad, kas kellelgi oleks m20 kuskil ripakil? Tahaks klapivedru pesa, mis läheks klapivedru alla kohe.
  11. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    325ANK nri märgiga rull, legaalne pole enam pikalt olnud. Keegi teab midagi?
  12. No pics, no proof, aga heas korras ix oleks alati huvitav leid Lõunakad silm peale. kust kyll m-tehnik, eitea. http://www.auto24.ee/used/2338404
  13. Max.

    muudud

    See asi tavaline sport rool ning pole kindlasti väärt 100 eurot. Paarkümmend maks.
  14. Pärnus ta tõesti oli, lausa ark-i ees oli täna ööse, ei tea kas oota siis nüüd uut omanikku Pimedas ei näinud kere üldsegi mitte nii kehv välja, siiski pimedas :D, kuigi kulunud värvi olid näinud ka neerud, mida kuulutuses nagu ei näe.
  15. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Keegi hea hinnaga varuosi ka saab? Oleks soov saalede, rõngaste ja sääraste osade vastu.
  16. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kasutaja PCDJ numbrit ei tea keegi? oleks vaja bisnesit ajada.
  17. Mul ongi see teema, et vaja e34 525-lt(manuaal) tulnud m20b25-le leida summutijooks. Viiesed olid iseenesest vist juba kõik kattidega? Enda masin 1989 FL. Foorumis üks kutt müüb 2.0 jooksu, millel siis keskel miski 'vag' pütt ja lõpus tõenäoliselt suvaline "sport"pütt. Iseenesest lõpuni välja 2 toru mis lähvad siis viimasesse pütta üheks kokku, seda täitsa püta juures alles. Milline variant siis mulle kõige paremini võiks sobida. Otsida ikkagi 325-le, mitte 2.0-le sobiv jooks?
  18. Mis on siis vahet M20B20 ja M20B25 väljalaske süsteemil? Kas ei sobiks kuidagi kasutada 2.0 tervet süsteemi kahe-poolesel? Pütad erinevad või miskid mõõdud(diameetrid) erinevad?
  19. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kutid aidake veermiku osas, ehk on kellelgi siin rubriigis igav Nimelt tuleb peale e34 alt pärit m20b25 koos kastiga. Aga mina ei suuda enam aru saada, et mis mille kardaani ma siis panema pean, suure flantsiga kast. Samuti tekkis kysimus hoovastiku kohta, et kas e30 oma sobiks sellele? nii palju peak need vist ikka samasugused olema.
  20. Jaaah, on viiese alt pärit kyll ja suure flantsiga. Siis ka sama flatsiga differt vaja eks? kuida siis suurel ja vaiksel diffril vahet teha, erinevate seeriate alt pärit?
  21. Et tuleks m20b25 getrag260 kastiga ning tekkis küsimus jõuülekande osakonna kohta. Mille kardaan, differ, poolteljed? Et millist kardaani kasutatakse? Olen nagu lugenud, et jääbki üle ainult 325 kardaan, aga ma ei taha uskuda, et valik nii kitsaks jääb. Mõni diisli kardaan, või sobib ka lahjema R6 kardaan? Samuti oleks vaja ka uuendada siis pooltelgi ning diffrit?
  22. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et 325 on nii katiga kui ka ilma? Aga kui tuleb e34 pealt see sama 2.5 mootor, kuidas siis katti arvestatakse?
  23. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas on erinevused e34 ja e30 juhmtestikega? Et kui on e34 pealt tulnd m20, siis vaja ikkagist e30 juhtmestikku?
  24. Max.

    M: E30 sedaan juppideks

    Paljuga lukuring?
  25. Sitaks kõva üritus ikka! Teised jaanid ju
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus