Hüppa postitusse

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    E30 foorumit võiks esindada küll seal mingi pundiga. Kappa dress, nahktagi ja soni
  2. Tere Ostan R6 mustriga esiistme (muster näha pildil). Pakkumised PS-i. Tänud! Tarvo
  3. TrvP

    Müüdud.

    Poolteljed mis seisus ja hind? ABS variant?
  4. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Rulle nii väheks jäänud, et pigem jäävad silma e36 paarutajad
  5. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Wtf Kaido? Reaalselt said vastu vahtimist?
  6. Üks kena must kuut oli ka selle sama vana poolt müügis u kuu tagasi. Pildid olid suht samas stiilis.
  7. TrvP

    Turvakaare/puuride tegijad.

    Soovitan: www.turvapuurid.ee
  8. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Matu hiilis täna üle Narva mnt. Kui pärast tööpäeva e30 näha, siis muudab ikka tuju paremaks küll.
  9. Plaanis ka tulla. Vajadusel konks ka olemas.
  10. Kunas selle aasta esimese kogunemise A Le Coq-s teeme ka?
  11. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Tunnistan touringu omaks, sai Tallinna kulgetud. Hea, et sa lähedalt ei näinud, pole seal midagi ilusat.
  12. Mul 16", ees 205/45 ja taga 225/45 ning täitsa ok. 17 tollistele pead suht rihmad peale ajama. Arvan, et 45 max. Aga eks targemad oskavad täpsustada.
  13. TrvP

    M: Bmw 318 kabriolet 92 a.

    Link vigane, viskab ebay mingi varuosa peale. Või sul oligi nii mõttes?
  14. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Sass, ära jama... Mul naine viimasel ajal tihti küsib, et "kunas siis sul auto valmis saab".... Ma siis selle peale öelnud, et noh, tagasild korras, rihmavahetus + sellega juurdekuuluva vahetus sai tehtud... Pumbal tihendid vahetatud ja paika aetud, sain äsja turbo ka vahetatud... Varsti hakkab valmis saama (vaja pool tehnikast üle käia + keretööd - seda ma muidugi ei maini)
  15. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Müüsid selle rulli maha? Või hetkel veel müügis? Igatahes loodame, et saab taas väärt omaniku. Mul rull 1 aasta olnud ja valmis saamise osas väga väga pikk maa veel minna... Üks on kindel, igav ei hakka ja iga kilomeeter on sõidurõõm. Sellist asja ei ole kordagi olnud, et "ahh, ei viitsi sõitta".
  16. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Krt, mul e30 ei lähe ka vist niipalju välja. Küsimus, kunas pusasid uueks hooajaks tellib ja kas disaini muudab? Varsti märts käes ja mõnda t-särki ning pusa kevadeks vaja.
  17. TrvP

    müüa v vahetada 2x 324

    R6 diagonaalmustriga korras esiistmepõhja pole pakkuda?
  18. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Must Touring seisis Uue Maailma kohviku ees. Head isu!
  19. TrvP

    Turuuuring: IS lisa ja FL udutuled

    Oleks ka ehk udukatest huvitatud. Pilti?
  20. TrvP

    vibratsioon autos

    Mul peksis mingi periood vibra sisse kui mootoripadjad olid valesti. Aga see sõltus nö RPM-st.
  21. TrvP

    m10b18 84a

    Sbp, saad kogu mootoriruumist pildi siia lisada?
  22. TrvP

    Porimatid, veluurist

    Sai kevadel tellitud. Mina olen rahul.
  23. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Head uut e30 rahvas!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus