Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Garl Oss

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  14
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

13 meeldimist

Kasutajast Garl Oss

 • Tiitel
  Algaja

Profiili info

 • Minu autod
  E30 Touring, Escort Mk5, Ascona GT, 2107, Sebring Cabrio.

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Garl Oss

  320i '88a (m57d30) - MPruul

  Täiega lahe pill! Endal ka plaanis rullile kunagi 3.0 diisel peale panna.
 2. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Õnneks olen mõistuse pähe võtnud ning proovingi autosid vähemaks äritseda (üks Audi 80 B3 ja seesama E30 jäävad alles) jne. Siin teemas on koguaeg ainult ühest autost räägitud. Helesinine värv sai maha võetud pintsli ja nitro lahustiga, sest see oli ju sprei. Mingid pildid leidsin veel arvutist ja telefonist. Ning esipõll ja esiukse käisid ka liivapritsis. Kas pildid on liiga suured?
 3. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Miskipärast ei saa teisele postitusele pilte juurde lisada, teen uue. Tagaust eemaldasin roostest, pahteldasin, kruntisin, nüüd mõlemad tagauksed ka krunditud.
 4. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Tead eks ma ise olen loll ja võtsin endale jälle uue projekti, sellest kannatab ka rull, aga midagi on siiski tehtud. Eks pildi räägivad enda eest. Pool kere krunditud Tagapõlle tegin ise.
 5. Garl Oss

  Lobamokkade rubriik

  lol e30 pick-up
 6. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Tervist, olen väga pikalt siit eemal olnud seoses teiste porjektidega (vaz 21063, scorpa, sierra, e36, volvo 760, corolla rat), aga rull pole ikkagi niisama seisnud. Vahepeal olen veidi ikka teinud ja nüüd võtsin jälle tõsisemalt ette, vahetatud vasak B-piilar kuna vana oli kõver küljepaugu tõttu ning vasak karp (uksed käivad üli hästi nüüd), armatuur maha, roostet eemaldatud siit-sealt, pahteldatud, klaasid eemaldatud, esiklaasi raamid uued peaaegu ehitatud, tiivaäär vanast pahtlialusest roostest maha lastud ja toda tegema hakatud jne. Pildid ka mõnest asjast, et poleks tühja loba (mõned pildid puudu): Sõbrad ka abis Sõbrad abis
 7. Garl Oss

  318i - 1991 - Vengerfeldt

  See haigelt hea pilt, soovin edu ka edaspidiseks
 8. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Eiei, see sai eemaldatud, et näha kui kaugele rooste ulatub, hiljem lõikab tüki välja ja keevitab uue
 9. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Nii, tegime uue video, kus ka seda bemmi näha
 10. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Õhtul läksin garaazi, hakkasin tagaotsa lammutama, naljakas vaatepilt oli, nüüd juba traatharjaga roostme maha lastud, pildid ka:
 11. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Nii, nüüd siis sai uus siduripump tellitud,sai siduri toimima ja auto sõitma, aga mitte kauaks. Algul arvasime et bensupump andis otsad, siis avastasime, et selle pistik on natuke ära oksudeerinud ja ei andnud korralikku ühendust, puhastasime selle ära ja auto sõidab jälle. Uus küljekarp ka käes, vana jumala kõver ja lappes. Teeb ruttu E28 kere ära ja saab rullikat tegema hakata. Natuke pilte ka. Scorpa sai ka talveks toodud, 2.4 v6 98kw
 12. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Öösel sai autot tehtud jälle, alguses panin sidrui peasilindri pumba v asja külge, aga ei saanud õhutada, siis võtsin eest vedrud alt (tahtsin madalamaks lasta) ja märkasin et ühte vedru on lühemaks lõigatud, lõikasin siis teist samapalju ja panin alla tagasi, kõrgus jäi rahuldav, alla tuleb karterikaitse ka muidugi, hetkel karteri ja maa vahel 10cm. Hommikul väänasime B-piilarit ka natuke, aga vaja veel ülevalt poolt ka, kuna ei saanud veel päris sirgeks, ette panin ka veel sinised Led pirnid park tuledeks. Hiljem pilte.
 13. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Amm, tasuta ei saanud, ei ostnud ka, keevitan ühe kuti e28 kere ära ja sain vastutasuks. Neerude need ringid v asjad oli keegi mustaks värvinud, võtsin lahustiga värvi maha ja jäi kobedam
 14. Garl Oss

  316i Touring '92 - Garl Oss

  Kõige pealt häid pühi Olen siin foorumis uus ja mõtlesin teile ka näidata oma rullikat, Sain auto esmaspäeval (21.12.2015). Koju tuues olid tagaratta poldid ära murdnunud sisse, ühe ratta sai ühe poldiga pandud. Esimese asjana sai poldid välja keeratud, uued vindid sisse tehtud ja uued poldid asemele, sain ratastele, siis avastasime et õhufiltrit pole, ostsime uue, uue õlifiltri ja õli ka, sidurile tuleb pump külge panna. Auto on ilmselt laksuga kuna juhipoolne esimene uks ei jookse kokku tagaumisega ja B piilar on ka taotud haamriga sirgemaks, tagumine uks käib ka väga raskelt lahti, hetkel võtsin istmed eest välja, et saaks kere venitama hakata jne. Auto vajab ka ülevärvi. Olen kuulnud et kuskil pidi sellest autost teema ka olema aga pole leidnud.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus