Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Lisade koha pealt ma arvan võin ka sõna võtta, ise ma ei tea mis ja kui palju sellel mustal peal neid on aga endale olen ahnitsenud (vahi ahnepätsi eks) 99% lisadest mis E30 pandi, puudu on vaid suurematest esitulede puhastus ja konditsioneer. Ja oma rahakoti kurvastuseks võin mainida, et ainult juba lisad kisuvad sinna 3-4K juurde. Selle hinna hulka ei kuulu muidugi; oo7 sulle täiesti tundmatu; nakamichi tehnika.
  2. Aaro

    O: R6 kupee sise polstrid

    Selge, siis väike korrektsioon ja palun pakkuda komplektina peale esimest facelifti kuni tootmise lõpuni. Eixi pakkumise jõustumisel siis ka ainult tagumisi, hetkel vist asi siiski veel lahtine.
  3. Ostan kupee, või 2 ukselise sedaani, kuidas kellegile meeldib ukse- ja tagumisi külje polstreid/paneele. Tingimuseks on, et oleksid esimesed kui tagumised ühe komplekti omad, ehk polstri keskel olevad kangad klapiksid. Eraldi pakkudes huvitab ainult R6 83-85 anthrazit (malelaua muster (võin ka aastatega eksida)) kupee tagumised paneelid. Muidu aga ainult komplektina. Ideaalis facelift masinalt aga komplektina pakkumised vaatan kõik üle. Kanga tooniks palun anthrazit või pruun (nutria?), teised toonid ei paku huvi. Pakkumised sõnumina.
  4. Internetis müües on pildid olulised, eriti veel kasutatud kaupa müües.
  5. Kõik mis pildil kaasa?
  6. Aaro

    M: e30 M50B25 Touring

    Ma olen ikka mõtelnud, et mis jubedusega isa-ema on hakkama saanud ja lapsele sellise nime pannud, et ta ei julge seda isegi avalikus foorumis kasutada. Helistan kuulutuse peale ja: Tere, kas vrum vrum kuuleb? Foorumi nick olgu mis on aga kui kuulutad, siis Lugupidamisega vrum vrum või miski muu on nojah....
  7. BMW auto telefon. Aga minu andmetel neid tehasest E30-se küll ei pandud. Olid 5-6-7 seeria lisavarustus. Aga muidugi targemad võivad parandada.
  8. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Gaasiklapi trossi pead võtma alguse aja 325i E36 küljest. On täiesti vahetatav, otsad on samad. Muu süsteem jääb kõik E30 oma.
  9. Täpselt, antud masin kupeeks ei liigitu mitte ühestki otsast. http://www.wisegeek.org/what-is-the-difference-between-a-coupe-and-a-sedan.htm
  10. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Markus, ma muidugi ei tea aga kuidas sa selle värgi panid noh kuidas siis seda nimetada sõidu suunda hoidma? Jäik selfi pulk peaks ju tilbendama autoga koos. Aga lahe video ja hea sõit!
  11. Äkki natuke rohkem selgitust sellise keretüübi kohta?
  12. Huvitavad islamistide palvevaibad ees põrandal.
  13. Ma ju ei küsinud, palju ametlik hind oli. Palju sa oma vennale maksid, et ta su auto värviks, küsime siis nii? Ja siit tekib küsimus, miks me arvame, et see härra seal näiteks oma sõbral või äkki lausa ise autot ei värvinud? Miks peab eeldama, et värvimine on tuhandeid eurosid.
  14. Miks ei saa? oo7 kui palju sinu auto värvimine maksis?
  15. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Ja, sain minagi oma vitsad audi 100 quatroga. Läheb nagu loom lumes, aga tra kui pidama on vaja saad, siis uisutab samamoodi kui iga teine masin. Looduse vastu ikka ei saa, isegi külg ees mitte, inerts on inerts.
  16. Eesti suvi on igalpool sama. Telk maha, õlle lahti, kerge muusika, väike grill. MIda veel mõnusaks koosolemiseks vaja?
  17. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi ammu nägin ebay-s tervet komplekti kleepsudest. Koopiad siis, ta vist ise printis neid originaali lähedasele paberile. Olid kõik kleepsud mis autole külge tehasest on kleebitud. Uuri sealt äkki pakub veel.
  18. Krt kas ma olen purjus või mis, aga nagu tund paar tagasi oli postitus, et asjad müüdud. Aru ma ei mõista.
  19. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Kui on tõmmits olemas pole seal midagi keerulist. Aga hakkasin mõtlema just, et kas seal laagrit saabki eraldi vahetada, ikka koos rummuga koos see mäng seal.
  20. Aaro

    Milline aku on sobivaim?

    Võrreldes väiksema ja suurema mahutavusega akut, kui koormata mõlemat täpselt ühepalju, kuidas siis suurema mahutuvusega aku laadimine rohkem genekat koormab, ma ei saa aru. Või on suurema mahutavusega aku kuidagi tihedam ja raskem voolu sisse salvestada?
  21. Aaro

    Milline aku on sobivaim?

    Akusid saab võrrelda nagu purke. Kui sul on 2 purki, üks on 1 liitrine ja teine 2 liitrine. Siis kui sa mõlemast purgist võtad 100ml (näiteks üks käivitamine), kumb purk on siis tühjem? Mõlemad on ju siiski ühepalju tühjad. Üks on lihtsalt suurema mahutuvusega. Laadimis aeg ja geneka koormus on sarnaste genekate puhul samad. (Ega siis suuremasse purki 100ml kauem sisse ei vala kui 1 liitrisesse.) Suurema aku pluss on, et seal on särtsu rohkemaks ajaks. Suurema vajadus oleneb auto elektrisüsteemist ja vajadusest tihedalt autot starteriga koormata. Mina olen asjast nii aru saanud. Samas keegi ei ole eksimatu ja võimalik, et ka see arusaam on täitsa vale.
  22. Ajuvaba hind, hind siis millega võrreldes? Kui selliseid autosid ainult 35 valmistati ja 2 aasta jooksul pole ühtegi müüdud. See, et mingi tava 316 näraka saab paarisaja euroga ei ole ju võrdlusmoment.
  23. Aaro

    Pildistamine

    Canon sx260hs Aga sellel vist ei saa, vähemalt mina menüüst küll ei leidnud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus