Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    Pildistamine

    Ehk pisikest moodi ka E30 seotud, eks. Sõber kirjutas, et kasutab pildistamiseks raw formaati. Minu jaoks täiesti uus asi ja uurisin natuke google abil. Sain aru mis ta on ja miks ta on kasulik. Siit ka küsimus, mul on suht seebikas canon see vorbib mulle jpge-sid, kas kuskilt seadistustes seebikal on üldse võimalik pildi formaati panna raw-iks või mitte. Või on see ainult mingite tiba teravamate aparaatide pärusmaa?
  2. Aaro

    Mig keevitus

    Päris see just ei ole, aga midagi ikka ehk abiks. http://www.unimig.com.au/userfiles/file/Procraft_Manual.pdf
  3. Toivoku pakkus tööriista, arvatavasti härral asi juba ammu korras.
  4. Tegelikult isegi rohkem. Eesti maksusüsteem on üles ehitatud nii, et ka tollimaks kuulub käibemaksuga maksustamisele. Mis on ajuvabaduse tipp, maksustada riikliku maksu. Ehk siis näide: kaup maksab 6 euri. Transport 4 euri. Kogu kauba tolliväärtus on 10 euri. 10 euri pealt arvutatakse tollimaks 4,5% 10 x 4,5% on 0,45 ja siit juba käibemaks 10 + 0,45 x 20% on 2,09 Riigile maksad 0,45 + 2,09 kokku 2,54 (tegelik maksu koormus tuleb 25,4%) Kaupa ostes kolmandast riigist ei tohi kunagi ära unustada transpordi maksumust. See läheb ühe soojaga kauba maksumuse sisse ja riik maksustab selle kauba hinnaga samaväärselt. Tollimaks oleneb kaubast, mitte kõik asjad ei ole 4,5%. On 0% kaupu ja ka isegi 30-40% tollimaksuga maksustavaid asju. Samuti lisaks maksudele, võtab ka eesti posti tolliagent teie käest deklareerimise tasu (või nüüd on omniva või jumal teab mis asi eesti posti asemel). Kes soovib ja tahab midagi kallimat kolmandatest riikidest eestisse tuua, võib minuga suhelda, alati on võimalik midagi maksude osas paremaks mõtelda.
  5. Üks paljudele valus teema. Vabandust E30 sõbrad. Lihtsalt mõte: tehniliselt vist väga raskelt teostatav aga puht inimlikust faktorist, palun, eesti keel, no natukenegi austust. Sa ei lähe ju kodust välja, ribadeks dressipüksaga ja maikaga või üldse palja m.ga. Ikka paned midagi, no natukenegi viisakamat selga, eks! Aga miks, ikka selleks, et endast täiesti lollaka tolbajooba välimust mitte jätta. Sama on ju ka siin foorumis, miks kirjutada üle m.nni, ja siis kaasa kiita, et sinu "kirja stiil"?! ei ole sind kunagi huvitanud. Foorum on samamoodi avalik keskkond, sama kui tänav kuhu sa oma kodust astud (isegi sina seal metsade vahel olevas talus, ei lippa ju palja m.ga päeval õues ringi). Keegi ei nõua filigraanset grammatikat, aga austus teiste foorumi lugejate vastu algab enda kirjatükist mille sa internetti paiskad. Ning, et keegi ei peaks mind ei tea mis nohikuks, siis minu eesti keel oli koolis 3, õnnestus isegi üks veerand keskkoolis 2 saavutada. NB kui kirjutab mitte eesti keelt kodukeelena kasutav foorumikasutaja siis on arusaadav, et vead on kerged tulemas ja see on andestatav ning mõistetav aga siin foorumis on paljud isegi uhked, et olen eestlane ja kirjutan nii nagu tahan.
  6. Oleneb mis kaup on, enamus autodetaile 4,5% + 20%
  7. Aaro

    FL udutuled

    Täpselt minu nime initsiaalid. Kui linki siia kopeerisin siis samuti vaatasin, et tohohh krt ma olen omale udukad ostnud. Arvan, et kui udukaid sihtotstarbeliselt ei kasuta, siis augutäiteks sobivad küll.
  8. Aaro

    FL udutuled

    Ega vast paremat hinda kusagilt mujalt ei saagi kui hiinast. Muidugi pole õrna aimugi, mis kvaliteediga need plastik jurakad on. http://www.aliexpress.com/item/For-E30-1982-83-84-85-86-87-88-89-90-91-92-93-94-car/32382721478.html?spm=2114.01020208.3.59.NSv1y9&ws_ab_test=searchweb201556_3_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9
  9. Kes need suured tuuningupeded on? Oled asjaga kursis või kirjutad niisama mis pähe tuleb? Selgitan siis oma küsimust, kuna näen taimaal liikuvaid autosid suht tihedalt, siis tuuningupededeks taikaid pidada on küll liialdus. Üldiselt on (räägime siin E30-st) autod "tuunitud" enamuses klaasfiibrist tehtud mtech koopiatega. Silmale ilus vaadata ja ka suht originaali lähedane. Ok, isegi jaapani autodel pole mingeid hüper super soperdusi eriti näinud. Pigem kui avada auto24.ee on seda pedetuuningut hulgim võrreldes taimaaga. Aga kui kurikristjan nii väidab, siis äkki on kuskil interneti sait kus on mingid hullud tai tuuningupedede üllitised reas. Ma ei tea ju, sellest ka küsimus.
  10. Taimaal on selline tuunitud pill saadaval 1200 euriku eest. Ega autol ju viga polegi aga miks krt ta selle vist tagastange sinna ette on toppinud? No ma ei tea kui viltu peab seda vaatama, et silmale ilus paistaks.
  11. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    No ei tea, seal piltidel on küljed ju täiesti viimistlematta ning tagaspoila alumine äär lainetab mõnuga. Arvestades veel, et pilte tehakse siiski parimatest mis on välja kukkunud siis selline keskmise detaili kvaliteet võib küll jube olla.
  12. Ostan fl masinale tagastange kõik 3 stange liistu ja ette esimesele vasakpoolse liistu. Lisaks ka aku kinnitusklambri. Vaja saata Pärnu. Pakkumised PS.
  13. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    soonikx replika ju täiesti olemas siin foorumis.
  14. Tere, soovin osta el. katuseluugi mootorit. Väga vabalt võib mootor olla kokkujooksnud, vaja on mootori küljes oleva reduktori küljest ainult suurt plastmassist hammasratast. Hammasratta hambad ei tohi olla kahjustunud. PS hinnasooviga.
  15. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärnus täna rulle hulgim. Ajaliselt siis 12.00 ja 14.00 vahel. Pärnust Paikuse poole sõitis must cabrio blond neiu juuste lehvides roolis. Riia mnt statoilis oli must touring, vist isegi ix Vanal sillal hõbedane facelift sedaan.
  16. Eix super, kui asi hakkab ajaliselt kriitiliseks minema siis saab nii teha.
  17. Kaugel nende valmimine on? Mul hakkab asjade kättesaamisega tiba kiireks juba minema.
  18. Müügis kasutatud hiinakad "Westlake" 205/45 R16. Ühel rehvil muster tundub treppis olevat. Esisillale ei soovita, taha käravad küll. Asuvad Pärnumaal. Hinda paku ise.
  19. Prel peaks olema 55L paak sellest ka vale kütuse arvestamine.
  20. Mina olen juba Valkas ootamas. Auto on küll nutuselt rokane sellest ilmast.
  21. 1 komplekt ka mulle palun kirja.
  22. Aaro

    Teelpüsivus.

    Laagrid on head, neid mitu korda juba loksutatud ja kahinat kuulatud. Tagumised tugilaagrid sama vanad kui amordid. Esimesed on vanad, teadmata ajast aga olen sõitnud katkise esimese tugilaagriga seda küll E36-el ja see sellist ujumist küll ei tekitanud, pigem kolksus mingitel momentidel.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus