Hüppa postitusse

daqqer

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    73
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis daqqer postitas

  1. Siis ma ei liitu teiega. Ei taha viimsist väljas väga sõita enda masinaga. Ken
  2. Tulen kaa kui Piritalt sõidate Viimsi poole (Rohuneeme ring, või Randvere ring vms äkki?). Kui muus suunas minek on siis ei hakka liituma vast. Et kui nõus siis võib kirja panna. Ken
  3. daqqer

    M/V: ALU rihvel plaadid!

    UP. Ikka pole mingit PSi. Ken
  4. daqqer

    M/V: ALU rihvel plaadid!

    Pane PSi hind mulle. Ja vaata igaks juhuks mu varuosa teemat kaa. Ken
  5. daqqer

    Coilover

    Kuskohast tellid 7k-ga seda ? Ken
  6. Ärge tehke sama viga mis VW-klubi, et kogunetakse iga nädal. See viib jahh selleni et asi on nii tihti ja muutub nii igavaks ja alati on ainult samad näod kohal, pluss selle ajaga pole kellelgi mingit olulist progressi kaa, ja kõik mõtlevad iga kord, et ahh täna ei viitsi minna, järgmine nädal on kaa ju lähen siis. Kuus korra või nii on palju parem, siis viitsivad ikka enamus ennast kohale ajada. Ken
  7. Heheee. Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. Ken
  8. Deeem. Jälle unustasin ära. Ma pole siiamaani ühelegi E30 miitingule jõudnud.
  9. daqqer

    CARBON DISAIN

    õige karbon maksab mingi a la 300 eek/m2. noh lisandub muidugi et seda on paar-kolm kihti ja epot, aga siiski 900 eek/m2 kleepsu eest on ulme.
  10. ''* El.vent 330mm'' Saad sa mulle u2usse panna kust seda saaks ? Ken
  11. daqqer

    Coilover

    Mõtetu teema. Konsulteeri mõne tuning firmaga, saad oma vastuse päris põhjaliku ca 2 minutiga.
  12. Ainuke küsimus on mul et kuidas keegi üldse aru saab et sul see pandud on ? Ei ole päris nii-nagu-bussil. Bussidel ongi teisaldatavad istmed, autodes statsionaarsed.
  13. Mina olen ilma sisuta (taga polstrid, tagaiste) käinud ÜV-l, ja seletasin ära et lähen kohe rajale sellega et võtsin välja. Ei tehtud probleemi üldse.
  14. Siinkohal peaks mainima et kuradi sakslased raisk ! Neil saab TÜVilt puuri jms vägevate asjatega läbi kui korralikult on tehtud.
  15. daqqer

    Superkrossi E30

    hehee, päris kobe masin jahh kõvasti kergendatud, ja ma arvan et is oleks vägagi mõistlik valik sinna, sest see on kergem ja tglt sellise pinna peal pole imo kunagi vaja 2.5 tõmmet
  16. hmm, nojaa, osta siis mingi 'otse-läbi' sumpa pütt taha, see annab veits madalama hääle ja natuke müra juurde. vahelt midagi ära vast küll pole mõtet võta mudu. IS on ju niigi torukolle jms juba.
  17. tänud, igati kasulik info üks asi veel, universaalil on kaa midagi erinevat võrreldes sedaaniga 1.6 ja 1.8 ?
  18. sry kui kuskilt läbi käinud juba, aga mina ei leidnud hetkel. küsin siis kas asjad identsed või tekib mingeid probleeme kui 320 e30 1982-1993 amordid+vedrud panna 318i 1986 alla ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus