Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

wabbit

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  236
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast wabbit

 • Tiitel
  Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Ja masin saigi uued rattalaagrid ette ja ventilaatori süsteem sai ümber tehtud viscolt elektri ventilaatorile. Hetkel töötab veel manuaalselt aga kiiremas korras saab automaatika peale.
 2. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  On olnud nii kiired ajad et pole jõudnud sõita ja masin koguaeg garages peidus. Lisaks tekkis küsimus, et kas hydroscandis saaks lasta teha uued pidurivoolikud metallrüüga voolikust? Teisisõnu kas neil leidub vastavaid otsikuid.
 3. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Täna sai siis lisaks vahetatud õli, õhufilter ja tagumised piduriklotsid. Sai ka veenduda tõsiasjas, et esimesed rattalaagrid ja tagumised pidurivoolikud vajavad vahetust.
 4. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  See aasta on siis möödunud suhteliselt vaikselt. Sillad said kõik polüretaani peale. Selline hea tummine tunne on sõita nüüd. Lõpuks vabanesin ka ennast häirivast vibratsioonist kardaanis. Viga oli purunenud leevendusmuhvi poldis. Selleks sai üle puuritud kardaani esimese otsa poldiaugud ja üle mindud e36 leevendusmuhvile. Lisaks sai vahetatud ka käigukasti hoovastiku puksid ja masinale lisandusid uus aku, kojamehed ja esimesed piduriklotsid. Läbisõitu on kogunenud see aasta juba ligi 2000km jagu . Üritan siis hooaja lõpuks mingid pildid ka leida.
 5. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  See aasta tuleb vist mingi 1000km sõitu ära
 6. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Vahepeal sai siis nii ringi sõidetud. Nüüd tuled, uus number ja uus kapotiembleem ka küljes. Ja masin ootab oma aega jätkuvalt.
 7. Kopeerin siis siia sõbra poolt organiseeritava ürituse: Plaanis siis see aasta taaskord selline asi korraldada. Teeks kahepäevase kui rahvale sobib. Esimene kondikava näeks ette umbes midagi sellist: *12:00 paiku koguneks Kärdlas(lobiseks ja ootaks tulijaid) *13:00 aegu oleks Käina kardirajal ( sõltub osalejatest kaua meil aega seal läheb) See MAKSAB! Lõplik hind sõltub osavõtjatest- mida rohkem seda odavam. Hind veel teadmata, aga uurin järgi. *15:00 tripime mööda Hiiumaad ja leiaks ilusa koha kus pildistada jms. *19:00-20:00 võiks olla ööbimiskohas. Üritan sellegi saada mingisuguse majaga. Leemeti RMK maja on augusti kuuks juba bronnitud ja seda ei saa. Mõttes mõlgub veel Villamaa puhkeküla ja/või Randmäe puhketalu. Sõltub hinnast ja kas on bronnitud või mitte. Kui oleme ööbimis kohas, siis on plaanis grillida-chillida ning korraldada väikesed mängud. (A'la väntvõlli kaugusvise jne.) Kellel ideid paluks juurde lisada. Mängud kestaks siis vastavalt 21:00-22:00-ni. Siis juba lõkke äärde ja võib olla ka parimate autasustamine väikse meenega ja saaks mõned vägijoogid teha. Järgmine päev oleks äratus, sõltub kauaks pidu on. *10:00 võiks olla äratus hiljemalt. Hommikusöögid-joogid ja kui ideid on võib veel trippid, aga muidu tõmbaks vaikselt otsad kokku nii umbes 12:00-ks. Kuidas idee tundub ja palju reaalselt oleks huvilisi? Kindlasti tuleks mingi tasu selle asja eest maksta, sest kardirada päris tasuta ei anta ja puhkekoha eest peab ka maksma. Arvestada tuleks, et mida rohkem meid on - seda ODAVAM! Kutsun ka mandrilt tulijaid. Praegu ootan igasuguseid ideid, ettepanekuid ja ka kriitikat. Üritus tuleb kinnine ja mõeldud ainult BMW-dele, vältimaks igasugu muid tegelasi. Seega paluks kutsuda ainult inimesi, kes omavad BMW-d. Paar sõpra, naine ja laps/lapsed on normaalne kaasa võtta, aga mitte autotäis suvalist rahvast. PS Lisan ka enda korraldatud 2007 aasta ürituse siia. Võib olla kedagi huvitab ja näeb, et asi ka toimib. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=8&t=43728&hilit=kogunemine&start=30
 8. wabbit

  Suvine kokkutulek 7-8 juuli Oore puhkealal

  https://www.facebook.com/events/231671630285454/?ref=ts Kui kellelgi see aasta veel huvi on mina sõbraga kohal ilmselt!
 9. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Esistangest lausa tükid väljas ja number täiesti kõver, et lausa isepuurivatega stange sisse kuidagi kinni lastud. Udutules niiskust küll olla ei tohiks.
 10. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Hetkel eest siis selline: Väga oleks vaja uut stanget. Siis saaks selle ka värvi ja uue numbri ette. Kui kellelgi on siis pakkuge.
 11. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Azevid ja nagu ka kõik tuled ja esilisa seisavad ilusti kodus ja ootavad oma aega. Tuli selline originaali isu peale
 12. wabbit

  BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

  Tere, aega kõvasti mööda läinud. Ei teagi täpselt mida masinaga teinud vahepeal. Külge on saanud poeuus küttepaak, tibake värvimis töid ja auto välimus tiba teine see aasta. Hetkel siis masin selline. Kui kunagi uue esistange saan siis saab ka rohkem pilte.
 13. wabbit

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Kohal ja sooviks hiljem ka kelgutada
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus