Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Cozmo

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

81
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Cozmo

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Cozmo

M: 16" Brock B2 Valuveljed koos suverehvidega

Solgin võõrast teemat .. aga mul on samasugused 16 tollised 4x100 Brock B2d aga kõik 9 tolli laiad, poleeritud randiga ja seest musta värvi. Seega kui keegi tahaks head komplekti, siis minuga oleks võimalik teha vahetuskaupa kuna ma arvan, et mul jääb ees 9 tolli liiga laiaks rullika all. 7.5tolli ees ja 9tolli taga oleks OK Eeldusel siis, et keegi ostab need veljed müüjalt ära ja on huvitatud sellest minu variandist
  2. Cozmo

M: e30 varuosad

mis jupid selle "bolt on" komplekti kuuluvad täpsemalt ?
  3. Cozmo

BMW 320i Kabriolett '89 - eix22

Ossaraisk... see tagaotsa lahendus on küll ikka väga väga ropp ja kole. Kuidas mõni sellise asja peale üldse tulla saab
  4. Cozmo

Tahhokas mängib lolli.

Mul ka nüüd jama näidikutega. Nädal tagasi hakkas pikal maanteesõidul tahokas ja veetemp seier hüppama nii kuidas tahtis. Inspektion ka vilgub samas taktis. Eile nüüd isegi korraks sõiduajal kukkus spidokaseier nulli ja siis hakkas õnneks kohe tööle uuesti.
  5. Cozmo

Auto müüdud Teema lukku.

esilisa läinud, kui mis hind ?
  6. Cozmo

BMW 318 M50B25 1989 - Iff

Kus ma saaks parima hinnaga summuti materjali ? Rehve vahetades ükspäev sai selgeks, et see summuti on ikka totaalne käkk ja mõtekam uus teha ning siis saab vast segu ka paika. A muide, kaupluses öeldi ka, et LSDsse käib 90w LS aga siis müüa taipas, et BMWle on mingi spets Castroli vms LSD õli mis maksis rohkem kui tavaline LSD õli. Sellest tekkiski kahtlus, et kas julgeb üldse seda tavalist osta.. Paar päeva tagasi sain garaashi kus seda talvel hoida ja remontida. Vahepeal värvisin uue esipõlle ka ära aga pole olnud aega vahetada. Kui see ära teha siis oleks nina juba sirge ja viisakam. Ja kurb on see, et üleeile tungiga autot tõstes vajus asi ära ja nüüd üks tiib lömmis altpoolt liistu Aga kuna tiib on ise tugev ja nagunii tahab värvimist saada siis kas spotib või lööb teiseltpoolt välja selle. Nüüd on juba aeg mõlgutada mõtteid, mis värvi auto kevadeks värvida
  7. Cozmo

O: E30 R6 esimesed madaldusvedrud

õigus aga ehk kellegil Jürile või Sakule kuskil vähe lähemal pakkuda. Hetkel nina nii madal et ei julge Paldiskisse tulla
  8. Cozmo

O: E30 R6 esimesed madaldusvedrud

Ei kellelgil ?
  9. Ostan esimesed madadlsuvedrud rida6 moootorile. Tagumisi ei vaja. Võiksid asuda Harjumaal kontakt ps kaudu
  10. Cozmo

Jah, ma kahtlustan ka lambdat juba eelmisest suvest. Ja mul on vahetult ennem lambdat veel sumpsis auk ka aga kahtlane on see, et vahepeal oli kõik korras. Ja kütusekulu on OK. Vahepeal jukerdab, vahepeal mitte. Homme proovin uut pumpa ka, praegune teeb vahepeal imeliku häält Diffri õli kohta ei oska ikka miskit keegi öelda ?
  11. Cozmo

Mul eelmine aasta läks ka sama ratta vedru pooleks. Ja siis panin originaalvedru viimases hädas et sõita saaks. Pigem see R6 ning 3 madaldusvedru ja 1 originaalvedru kompott ei töödanud väga. Plaanis oli niigi kohe vedrud ära vahetada ees aga lootsin, et saan uued vedrud, leian aja ja koha, vahetan ära ja sõidan ilusti edasi aga nüüd peab mõnda aega selle idiootliku kolinaga hakkama saama. Ja nüüd hoiab nina end samakõrgel kui ta oli madadlusvedrudega, ennem oli veidi kõrgem. Eilse ja tänase jooksul sain 3 korda proovida koduteed - no mitte üheski asendis ei pääse koduni ilma et lükkaks karteriga vagusi. tegelt vahelduseks võiks keegi nõu ka anda.
  12. Cozmo

vahepeal jälle palju vett merre vooland jms pikk sisukas jutt. neljapäevast auto taas liikvel olude sunnil kuna e28 hakkas kalama. sain nüüd sillad kolinavabaks, laagrid vahetatud jms. radikas sai kah lekkevabaks. vahetasin ka veel vändaanduri vahepeal ja mootor taas käivitub. sain 3 päeva sõita kuni eile läks üks esivedru päris ägeda pauguga pooleks sõiduajal ja täna hommikul tundus mulle, et mootor hakkas jälle kalama. ühtlaselt sõites on tunda kerget nõka nõkat ja kui kiirendada siis ala 3000pöördeni oleks nagu 20kw vähem. eriliselt uimane ka nagu pole. aga vb 3 päevaga on 141kw end minujaoks lihtsalt ammendanud juba aga eks tuleb ikka justincase truumu juurde minna. tahtsin laupäeval nina ka ära värvida aga läks kiireks, eks vast katsub sel laupäeval asja kätte võtta. värvid lakid ja asjad kõik olemas. keegi võiks 2 esimest madaldusvedru pakkuda mulle - aitäh ette. ja kõige olulisem - mis õli lsd diffrisse panna ? loogiline, et lsd õli aga BMWle näeb kataloog ette mingit spetsjom värki.. mis teha ?
  13. Cozmo

325e 2.7i kupee 1987 - oo7

Varakevadel veel kui see ükspäev järsku Mustaka-Nõmme kanti teatud kohta tekkis (eeldan, et töötad seal) siis vaatasin alguses, et keegi on oma E30 lasknud korda teha ja ju alles värvitud, et numbreid pole. Ja siis nägin, et värske seeriaga numbrid autos ja oli selge, et ju Saksast toodud ja originaal olukorras siiski See auto paneb alati pea 2 korra keerama kui linnas kuskil sõidad.
  14. Cozmo

BMW 324td Touring '92 - Henri

Jaa, see kaunitar jääb iga nv Haapsalus silma. Kord sattusime koos fooritahagi kõrvuti. Piltidel on ikka mega ilus, täitsa uskumatu. Ma pole ammu nii kade olnud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus