Hüppa postitusse

SEMTUNING

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    24
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW 850

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja SEMTUNING saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. up! 150eur komplekt! 55997858 helistage!
  2. up! KIIRE! 200eur kompleekt
  3. UP! Müün kompleektne mootor v12 5.4 koos juhtmega,ajuga,anduriga,...terve komplekt 220eur 55997858 helistage Kiire!
  4. Müün idealses seisukorras BREMBO suportid e38 kerelt,komplekti hind 100 eur/2tk helistage 58159690 ,leppime kokku http://www.okidoki.ee/ru/item/1636004/#largepic,Võin pakkuda spordi piduri kettad !!!
  5. Müün kompleektne mootor v12 koos juhtmega,ajuga,anduriga,...terve komplekt 220eur
  6. SEMTUNING

    CARBON DISAIN

    Kliendid muidugi on,....carboni materjal on väga kvaliteetne ja kallis välja näeb,....
  7. SEMTUNING

    CARBON DISAIN

    58403610 helista,..nimi Sergei
  8. SEMTUNING

    CARBON DISAIN

    pilte kahjuks ei ole veel,...aga võin näita kohal !helista või tule vaata,...
  9. mul on see sama apparat,ja töötan sellega juba 2 aastat ,...foto albumis veel ei ole,...anna mulle oma email,võin sulle saada fotod,...
  10. Minu hind on 400 üks tiivaäär ,....no seda kui rooste ei ole,...kui sa tahad vaadata tle minu boksi ja vaata mis mina endale tegin ,mul on ka e 30 cabrio
  11. SEMTUNING

    CARBON DISAIN

    on olemas 5 värvivariante,ja odavam ei ole vqimalus,kui sul on kus osta ,räägi teen teistele väiksem hind,....
  12. Võimalik laiendada tiivaääri ilma keevituseta, valtsimise teel. info: 58403610
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus