Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

daqqer

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

73
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast daqqer

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Siis ma ei liitu teiega. Ei taha viimsist väljas väga sõita enda masinaga. Ken
  2. Tulen kaa kui Piritalt sõidate Viimsi poole (Rohuneeme ring, või Randvere ring vms äkki?). Kui muus suunas minek on siis ei hakka liituma vast. Et kui nõus siis võib kirja panna. Ken
  3. daqqer

BMW 325i 1990 - nael

Mhmm, ma arvasin et sa foorumist eemal ja just ükspäev rääkisime autost ju. Aga kui praegu kokku lappad, siis saaks veel aug-sept sõita mõned korrad koos. Ken
  4. daqqer

BMW 325i 1990 - nael

Tglt tahaks seda sakast toodud raibet hiljemalt kevadel näha minu punase kõval põiki laskmas. Ken
  5. daqqer

BMW 323i kupee '83 - Kosk

Mul oli autol originaalis võimuga latt tagumistes. Ja mul olid esimesed kaa kõvasti väiksemad. Aga veidi freesimist aitas. Ken
  6. daqqer

M/V: ALU rihvel plaadid!

UP. Ikka pole mingit PSi. Ken
  7. daqqer

BMW 318 M50B25 1989 - Iff

On küll erinevad E34 ja E36 karteripõhjad. Õlivarras võis kaa erineva pikkusega isegi olla. Ken
  8. daqqer

M/V: ALU rihvel plaadid!

Pane PSi hind mulle. Ja vaata igaks juhuks mu varuosa teemat kaa. Ken
  9. daqqer

BMW 318 M50B25 1989 - Iff

Tglt on asi veelgi lihtsam... On vaja: - Suvaline M20 hooratas (2.0 on kõige kergem) - M20 starter mis sobib selle hooratta hammastega - M20 sidur, korv - Ja survelaager sobib sinna suht suvaline M20 oma, ei pea olema E21 323i oma Poldid on kas uuega kaasas või siis osta poest mustad poldid real oem mõõtude järgi täpselt. Ken
  10. daqqer

BMW 318i (2.4tdA) '89 - eix22

Igati asjalik pill tundub nii piltidelt kui laivis. Ken
  11. daqqer

318iS '90 - m20b20

iSi lisa küsib auto, hakkab silma kohe. Ken
  12. daqqer

318 is t (M42, 103 kw) '89 - Vazza

Nüüd karjub esiots mustade tulede järgi ja alt väikse korrastamise järgi, ja siis on juba päris viisakas. Ken
  13. daqqer

Coilover

Kuskohast tellid 7k-ga seda ? Ken
  14. daqqer

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Ärge tehke sama viga mis VW-klubi, et kogunetakse iga nädal. See viib jahh selleni et asi on nii tihti ja muutub nii igavaks ja alati on ainult samad näod kohal, pluss selle ajaga pole kellelgi mingit olulist progressi kaa, ja kõik mõtlevad iga kord, et ahh täna ei viitsi minna, järgmine nädal on kaa ju lähen siis. Kuus korra või nii on palju parem, siis viitsivad ikka enamus ennast kohale ajada. Ken
  15. Heheee. Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. Ken

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus