Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. Keegi muidu peaks tahtma ärida katuseluugi vänta, turvavöö vastust esi-istmele, tuhatoosi ja salongi poolset kolmnurkset plastikut juhiuksele, siis võib need kaasa võtta
  2. oo7

    O: välimisi ukselinke 4tk

    Osta UM-ist need ei maksa seal üldse palju
  3. Praegu ilmad veel ok, kui ei saja võiks teha kokkusaamise
  4. oo7

    2015 Kalendrile pildild

    Oraanz on kasutaja Ekraan E36 EBK foorumist. Loodan, et see ka probleeme ei tekita, et kuskilt E36-te näha on
  5. oo7

    2015 Kalendrile pildild

    Kandideeriks siis enda ja venna autoga, loodan et ehk arvestate neid eraldi autodena Igatahes kui jälle on probleemiks, et mõni isik on autopeal, siis võiks kohe ära öelda. Jõuame oma autod veel enne talve kuskilt faking mäest alla lükata et sõitvast autost pilti teha, nii et kedagi sees pole EDIT: Panen mõlemast autost veel pilte, juhul kui peaks õnnestuma teha kalender, kus on pisi-pildid ka juures või ülemised ei kõlba:
  6. Kahjuks antud summat keegi siit väga välja ei köhi ?
  7. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Ta jah sõidab sama teed peale mind umbes pool tundi.. Ma sõitsin Tiidul järgi/küljepeal jne mõned päevad tagasi Bussijaama lähedal..
  8. Mingid LowLiferid on asja kallal käinud vist
  9. oo7

    K:Stroker

    ~190kw on dünograafikud näidanud, mis netti postitatud.
  10. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Mu vend ostis oma autole originaalid, saab neid küll. Ma jätaks alles ainult mingeid ukse või luuke, kui need OK on.
  11. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Neid saab ju uuena,osta. Mõttetu alles jätta
  12. oo7

    Lobamokkade rubriik

    USA pillid on kõik
  13. See oli muidu kunagi päris libe, siin Tallinnas seda mõned korrad näinud. Siis maksis 2000.- ka Hästi näha, mis talvel sõitmine E30nele teeb..
  14. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Me seal jh kordamööda oma masinatega käime, homme peaks minu oma jälle Pärnus vedelema
  15. See plekkvelg on Opeli oma Leidub vanade Rekordite jms all
  16. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Ise nägin ka eile Risto21 vastu sõitmas..
  17. oo7

    e30 318is pärnus.

    Nägin seda ruudulist iS seismas Pärnus, kui vennaga randa läksime Paras peldik oli, ma kulutaks selle 1500 mõne E36 peale pigem või koguks juurde..
  18. Viimastel päevadel on õhtuti väga hea ilm olnud ja pm igapäev rulliga kuskil cruisinud, seega ma arvan et ma tlen küll. Kui ilm on siis vast rahvast ikka tuleb.. Eile muidu oli Nõmme kandis vähemalt mingi suurematsorti vanatehnika ringsõit, autosi oli täiega palju k.a 80nendate masinaid, aga E30neid polnud ühtegi.
  19. oo7

    K:Stroker

    Neid 135mm kepse saab tarvitada ka väga suure väntvõlli tõusuga strokerite ehitamisel (kuni 3,1L mootorid), sest sellisel juhul on võimalik veel väntvõlli tõusu ja kepsu pikkuse suhe hoida alla kriitilise piiri. Ma ei tea, kas mõni BMW enda väntvõll sobiks sinna (äkki E36 3,0L M3 oma??), aga kalli raha eest saaks sinna osta vastava asja. Kolvid tuleb samuti vastavad tellida, seda siis ka M3 väntvõlli tarvitades Sellise mootori ehitamine oleks sellisel juhul mõistlik, kui auto ise on heas originaalkorras ja originaalse kapotialuse säilitamine on tähtis. Muusosas on odavam mingi muu mootor panna, kui M20 ehitada
  20. oo7

    K:Stroker

    Muidu 2,5 kolbide ja madalamaks tehtud plokiga 2,7 tõmbab paremini kui eta kolbidega 2,7 ja 2,8 tõmbab juba tunduvalt paremini kui 2,7-d. Omavahel oleme joonele proovinud nende mootoritega autosi
  21. oo7

    K:Stroker

    b25 ja b27 plokid on samad. Võivad erineda vaid väga esimesed 325e-d ajast, kui m20b25 veel ei toodetud. b25 kolvid ei jää liiga kõrged, kui tarvitada ka b27 kepse. Siis jäävad need hoopis allapoole ploki äärt. Auto hakkab nendega muidu tööle küll. Strokeri ehitamisel on 2 mõistliku varianti, kas teha 325e-st 2,7 (eeldusel et selline auto on olemas sellise heas korras mootoriga) või siis juba 2,8. Hakata toppima teisi kolbe ja asju sinna 2,7 külge ei oma erilist mõtet, kuna vaev on sama ja tulemus erineb. Nukkvõlli tahate asendada, siis tasub Schricki vms sportnukk panna, millel 272 või rohkem kraadi, siis on asjast tolku ka (eeldusel muidugi et tahetakse vähendada tänavasõiduks vajalike pööretel võimsust)
  22. Ma mäletan kui see kokkutuleku arutelu oli Arenal, siis Pähkel vist pakkus välja, et sõita ntx Meremõisa vms lähedasse kohta. Vb olla Arenal kokku saada ja teha väike ringsõit või grill kuskil lähedal, kuna kokkutulekut nagunii ei toimu ? Muidugi siis peaks vähe varem ennast kohale ajama vist muidu läheb hilja peale.. ?
  23. Noo ma arvan, et hõika välja mingi kuupäev, mis vaba seal. Las siis inimesed kes tulla viitsivad kirjutavad siia. Siis tead/teab, kas broneerida või ei
  24. Arvamus on see, et asi on suht viimase minuti peal ja seega sobiks pm ükskõik milline RMK Ma arvan, et rahvas tuleb kokku igaljuhul
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus