Hüppa postitusse

Nurgatagune

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    133
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Nurgatagune päevavõit oli viimati 27. märts 2013

Nurgatagune sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    Tiksukone 1.6 rulla

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Nurgatagune saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

3

Reputatsioon

  1. Ma mitmesse teemase pikka teksti ei pane.. Inf on siin:
  2. Valmis on saanud üks suurem projekt. Töö jätkub, tuju on hea Pilte siit: https://www.facebook.com/Nurgatagune.Garage Vahepeal teeb ka ühte sõbra rullikat, mis mingilmääral hakkab ilmet võtma.
  3. Uuendasin esimest postitust. Alates 02.12.13 tegutsen uuel suuremal, puhtamal pinnal. Pakkuda võib igasugust tööd, nii väiksemaid kui suuremaid, nüüdsest pind võimaldab teha kõike.
  4. Talv on küll külm ja pime, aga värvida on siiski võimalik.. Koostöös Veljo autoremont oü'ga on ka võimalik teha suuremaid keevitustöid.. Ühtlasi on facebooki lehele lisandunud mõned pildid ja tegemised ning lähipäevil lisandub juurde..
  5. Nurgatagune

    O: Bmw e30

    http://auto.motors24.ee/vehicles/395954-BMW-316-1987.aspx
  6. Hetkel pakun siis järgmist. Soodsa hinnaga saab kaotada mõlgid, kaotada rooste ja saab detaili uue kuue alla. Ükski töö pole liiga väike, või liiga suur, nüüdsest võtab jällegi ette kõike. Uuel pinnal olemas ka kambriruum puhta töö jaoks. Hinnad sellest ei tõuse, jätkame vanaviisi soodsamal lainel. Kui pakub huvi siis kontaktid järgmised: nurgatagune@hot.ee TEL: 55600724 Või siis foorumisse PM
  7. Võite pakkuda mulle siis ribadeks sõidetud stangesid. Läheb vaja nii esimest kui tagumist. Kalli hinnaga terveid asju ei soovi, mida odavam seda parem.. PM või TEL: 55600724
  8. Otse tagantvaates pildilt tundub kuidagi nagu vähe kõver.. Või on asi lihtsalt väga pehme ja maapind ebatasane..?
  9. Et siis selliseid asju vaja. Tutikaid tean ise ka kust ja mis hinna eest saab, aga meil on veel suisa masu(vähemalt minul), niiet kasutatud stuffi paluks, äitäh.. Pakkumised kas PM või 59111886
  10. Nurgatagune

    M43 mootori paigaldus E30-le

    aaaaaaaaaa, krt jah.. Nüüd tuleb meelde küll, mu e36'l oligi täpselt mingi selline teema, pidi juhiuksest uksed ilusti lahti keerama, muidu starter ei toimetanud, mul see paar 3 korda hakkas jubima.. A kuidas sellest mööda saab?
  11. Nurgatagune

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Täpselt kõik need faktid sul kirjas miks isegi selle ette võtan. Minupuhul kehtib veel muidugi see, et kui juba powerit hakkaks taga ajama, siis vaataks juba 6sil asemel 8 poole kindlasti, seni aga kuni see on mul hobiauto/igapäeva liikur ei tee ma seda päris kindlasti kohe, tahaks sõita ka.
  12. Nurgatagune

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kui nüüd kõik täpselt plaanipäraselt läheb saan homme omale selle m43b18 kätte. Siin nüüd siis aga targematele küsimus. Vin koodi järgi näitab, et on siiski immo, aga ei ole kiibiga võtit, ei ole tal ka seda musta rõnga teemat ja seal kus peaks see nn ews karp vms olema, tüüp ütles mulle, et ei ole seal mitte kui midagi. Kas on siis nüüd midagi mööda vaadanud, või on äkki varjant, et ews delete juba tehtud tollel? Kui nüüd aga peaks jopastuma, et ikakgi midagi lõpuks mäda, siis kas piisab sellest kui otsib lisaks lihtsalt ilma immota aju, või on siis selle nn ews 1 eemaldamiseks mõni lihtsam moodus veel. Krt ma kardan üldse selle tegemise juures kõige rohkem juhtmeid, või õigemini krt ma ei salli neid üldse.. Ja kas herr Tauno oleks palun nii heasüdamlik abivalmis kaasmaalane, et teeks siia tõesti mõned tähtsamate punktide pildid. Endal kui vahetuseks läheb, siis üritan hakkama saada vb juba see nv ja üle pooleteise päeva selleks aega pole. Füüsiline vahetus protsess ei heiduta, kõik on väänatav, pööratav ja kui vaja siis keevitatav
  13. Nurgatagune

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mul oli 94a keskpaiga 316 m43, ei olnud mingit immot..?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus