Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Nurgatagune

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

134
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Nurgatagune võitis päeva viimati 27. märts 2013

Nurgatagune sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

3 meeldimist

Kasutajast Nurgatagune

• Tiitel
    kummipõletaja

Profiili info

• Minu autod
    Tiksukone 1.6 rulla

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Nurgatagune

320i sedaan '86 - MaxofSix

Oh tra, kõike peab lisama, loogikat on vähe. Kere sai ära tassitud, sest uus suur projekt oli sisse tulemas ja niipalju mul nüüd ka ruumi pole. Vigade parandus kui selline oli mõeldud, et teen kohapeal..
  2. Nurgatagune

Oihjah, ikka pean vastama. Värvi ei tulnud mitte puudu vaid kiirustades ja jälgides pigem detailide nähtavaid pindu tõmbasin need näpukad sisse.. Eelarves ei olnudki sinnamaani küsimus, kuni üks mees lihtsalt ei osanud seda enam hinnata, et talle sisuliselt (muide jälle) heategu üritatakse teha.
  3. Nurgatagune

Lisan siia ka veel selle. Juba kere ära viies tunnistasin oma viga, et vigu on ja tuleb üle teha, hr Mihklile edastati vaid info et katuse peaks üle tegema. Hr Mihkel on nii idu, et aru sh ei saa, et kui oleks ju katust hakanud tegema, siis muud asjad ei oleks ka tegematta jäänud, kõlab elementaarsena???? Mitte Mihkli jaoks, temaarvates pean ma ära taluma tema ümber auto ''sõbraliku'' keksimise ja irina ning kordagi ei küsinud inimene minu käest, et mis saab vaid koos oma teise garage vennaga lennutati mulle otsast ääreni ainult fakti, et ma olen sitanäpp. Nojah, eks ma siis olen sitanäpp ja las need kes oskavad teevad edasi, minu töö on tehtud, kõlab loogilisena..? Jah, on s**t järsk iseloom mul, eriti meesnaiste suhtes ja vb olengi sitanäpp, aga 95% ulatuses lähevad autod garagest välja omanikul rahu südames.. Kõigeparem on see, et HR Mihkel arvab, et viga on ühepoolne ja temapoolt on kõik ok, tunnistamata kordagi, et vb ütles tegi tema midagi ka valesti. Peace, loodan, et auto veel valmib ja tuleb norm asi, aga minupoolt kõik..
  4. Nurgatagune

Tähendab, lõin just enamvähem asjad kokku ning kere materjal paljalt läks mõni eur üle 300.-(vägagi taandatult) sh siis liiter happe epot täitekale alla ja enne värimist üle kere märg märjale värvi alla, mis tuleb mulle kätte ca 40.-+ kopikad liiter. Tööd tegin auto kallal kokku ise ca (ja väga ümmarguselt panen) kokku kuskil 30 tundi(sh reaalne aeg siis mis ma selle autoga ise tegelesin ilma muud tegematta). Õpipoiss tegeles selle autoga paraleelselt ca 15+ tundi(reaalselt kus ta sai midagi tehtud ka).. Töötunnid kokku umbes paljalt selle kere peale 45 tundi siis. 150.- mis 450.-'st alles jäi jagame siis 45'ga. töötunni hinnaks tuleb 3.33.- Aga ka see pole veel kõik, elekter, vesi, pind jne jne jne need ei maksa ju midagi eks?? Ühesõnaga, ürita nüüd mõista, ok kere oleks ümber teinud(aga sulle ju ei istunud, et ostad noh, ca 3L 30.- liiter korraliku värvi) Ütlesin ju ka veel, et laki soetan ise. See selleks. Paneme nüüd detailide tegemise sinna otsa? Hakka arvutama, mis kokku tulnud oleks minu rahakotile..? Aaaa, ei jah, meil oli ju kokkulepe jah, õige, sry jah, pidingi tasuta tegema ja peale maksma ja taluma, et sa mind klatsimas käid kui m**n ma olen, et sinu autot valmis ei tee.
  5. Nurgatagune

Krt nii väga tahaks vastata jällegi vulgaarselt sulle.. Ürita nüüd mõista ok.. Minu kvaliteet,,,, noe shit on üsna ok,,,, ok....! Nende ''tulede ümbrus'',, oi viulu, perkele, ma juba kirjutasin ju, läks jah nihu no joptvojo ja oleks ka ümber teinud ja tasuta ja kõik viimatse peal ja no super nagu kord ja kohus.. Lõpptulemusena, kuna üks väike neiu nõudis lahendust, siis minu lahendus talle ei sobi ja btw minu pakutud lahenduse peale, et teeme 100% vinks vonks, ainult osta palun Norm värv(sh laki ostan ma siiski ise+ muud materjalid) võttis mees ja ei andnud mulle isegi teada mitte keeldumisest vaid littis siia mulle sellise üllatuse.. A kas on veel midagi, mis järgmisena?? Küsimus. Kui paljud teist reaalselt kõik postid läbi loevad?? Vahepeal jääb küll tunne, et täielik 0 on see mida siia kirjutad, loetakse vaid seda mida üks eit üle tüki aja inisema siia on tulnud ja ongi kõik.
  6. Nurgatagune

http://www.youtube.com/results?search_query=how%20to%20start%20a%20chainsaw&sm=3
  7. Nurgatagune

Oeh, Antud töö, krt seda ei loe keegi............ Igatahes, see, krt seda ei võetudki ''kasumi'' teenimise eesmärgil ette.. Ja ütleme nii, et........ A mida ma ikka ütlen eks, te ju ei loe mitte midagi..
  8. Nurgatagune

Soodne ja kiire värvimisteenus (Tartus Aardla 25b)

Ma mitmesse teemase pikka teksti ei pane.. Inf on siin:
  9. Nurgatagune

A ja kle sina 1/3 hinnast materjalid ainult.. Kle suht koos käisime poes kui vaid värv ja krunt suht läks 170+ miskit maksma,,, tuleb meelde??
  10. Nurgatagune

Terve selle auto tegemise eelarve, sh materjal ja töötunnid............ 450.- Sh Kuna kasutatud sai kere peal happe epo LE'd(toonkrunti), nii alla kui peale, läks eelarve väga väga lõhki juba ammu. Liivapaberite kulu jms ei hakka üldse enam arvestamagi(pesu, nitro jms ei maksa ju ka midagi). OOK, aga tegu on ju sõbraga, nojah ma tulen vastu, teen sellegipoolest ära kõik.. Kere läks kanni jah vähe,, Toonitan, VÄHE), tegelikuses. Pean ju ausalt seda tunnistama ja tunnistasin ka kere ära viies. Auto võttis vastu Maxofmidaiganes sõber.. Kohapeal ütlesin ka veel, et vaja on teha üle(kuuldi ainult katuse kohta), millepeale mind siis kohale kutsutigi.. Mitte kordagi ei küsitud minu käest, et mis nüüd saab(peaks ju korda ajama), vaid lennati selga küsimusega, miks sa nii mulle teed, miks sa sitasti tegid ja parim pirn, kõrval garaazi vend teeb paremini(see keda ta taga sõimab, siis kui teda kohal pole). Krt tegi vähe pahaseks jah kas tead. Bla bla bla ja palju pahameelt mõlemalt poolt ja mõlemad arvavad, et neil on ikkagi õigus. Aga jah, minu fakt jääb faktiks, krt kui tööd siiski ei hinnata absoluutselt, siis minge kuupeale, ma keeldun maksmast peale, et üks auto valmis saaks. A ja rääkides kokkulepetest, hr Maxof something ei pidanud ka päris mitmest kokkuleppest kinni muide ja tekitas sellega mulle veel rahalist kadu. Rääkimatta sellest, kuidas sõber tal mul garaazis tolmuse auto kapotti näpuga hõõrus, mille tulemusena, oh jah krt kapotti poleerisin selle idioodi pärast. Tänud eixile vähesegi respekti eest siinkohal, sest vist on ainuke mees siin kes midagi üldse projektidest teab.. Jaaaa, keda huvitab minu kvaliteet üleüldiselt: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.635386873199604.1073741848.543726859032273&type=1 Kõik nurgatagused said värvitud muide, järelikult oli hea päev. Klient väga rahul ning kes soovib võib ka laivis saada seda autot näha.. Kindlasti jäi midagi puudu, aga no keda huvitab, halb on tehtud ja halb on halb. A ja ülejäänud ilalõuad,, hr m20 miskit nt, kui sa millegist mitte midagi ei tea ja nagu tegelikuses ka ELAD ainult foorumis/foorumites ja sinu elu keerlebki ainult selle tarkuse ümber, tunnen sulle kaasa..
  11. Nurgatagune

Soodne ja kiire värvimisteenus (Tartus Aardla 25b)

Valmis on saanud üks suurem projekt. Töö jätkub, tuju on hea Pilte siit: https://www.facebook.com/Nurgatagune.Garage Vahepeal teeb ka ühte sõbra rullikat, mis mingilmääral hakkab ilmet võtma.
  12. Nurgatagune

Muster sai enamvähem ok. Täpselt u nii hea, et kui kõik ilusti järgi kuivab, siis saab vinks vonks lõikuse teha värvile. Tolmu keerutas kuidagi tavalisest rohkem ülesse, mis pole ka probleem kui lõikus teha. Küll olen aga hetkel kahevahel, et kas püssi all andis vee filter saba või on värvi sisse mingi võõras aine sattunud(eks garaazis ikka on, et käiakse vahitakse värvipotti sisse) Nagu krt väljast ei näeks tooni. Ühesõnaga on värv väikseid (maalrikeeli) silikooni täppe täis kohati ja neid on juba jebla välja saada. Kere sh tegin enne värvimist piinlikult puhtaks nagu ikka. Püssi välistan kohati sellepärast, et esiteks värvisin eelmine õhtu ühtede uste sisepindu ja no problem ning enne kui rullikale toon selga sai, lasin ju LE märg märjale happega toonkrundi alla ja tolle sees seda jama ei täheldanud. Eks näis mis edasi, pean veel uurima spetside käest, et äkki P7 ei sobigi selle pinnaka alla.
  13. Nurgatagune

Niisiis, tänase hommiku saavutus. Ja tuletas mulle kohe ka meelde, et akrüül kõlbab ikka ainult traktorite või prügikastide värvimiseks. Ei jah, värv nagu oleks ilus, aga ta pole ikka see mis lakitud asi. Või siis ei oska ma lihtsalt absoluutselt pinnakat tuisata, ise pakun, et 50:50 värk. Nagu arugi võib saada, siis pole ma rahul.
  14. Nurgatagune

Tavaline
  15. Nurgatagune

Anyhu, asi muutus liiga kirjuks, tuli see probleem lahendada. Mõned kohad tahavad veel tiba näppimist ja saab kere ära tuisata.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus