Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 04.05.2016 kõikidest kohtadest

1. 3 punkti
    Ma olin rohelisega, sõber punasega ja sõbranna ix'ga
  2. 2 punkti
  3. 2 punkti
    vanemaks saate, nagu mina, siis hakkate automaati, roolivõimu, cruisi jne.. hindama Minu hinnangul on tegu igati hea isendiga, kindlasti ei ole seda keegi tuuninud ega külg ees kuival asfaldil kasutanud
  4. 2 punkti
    Kirjutaks ka siis midagi üle pika aja. Tõin mingihetk uue mootori. Taaskord siis m20b25 aga seekord preface rullika pealt. Tõstsin tolle vahele, panin tööle ja kõik nookurid/klapid sodiks, sest üks pisike seib oli mingi ajahetk sinna rihmavahele pugenud Olgu, viisin kaane remont, uued klapid, juhtpuksid, nookurid jms(Madara tänaval olevad mehed on väga pädevad selle töö jaoks, soovitan). Vahetasin ära ka juhtmestiku, motronic 1.3 peale ja tööle ta läkski. Vahetasin ära ka poolteljed ja tegin kõikidele piduritele korraliku remondi. Nüüd jääb ainult värvimine ja selle saab selle nädala lõpuks tehtud. Tahaks jubedalt sõita juba
  5. 1 punkt
  6. 1 punkt
    Sellest järsku saanud pildistamisfoorum , lase parem torud tühjaks korralikult ja pidurid puhtaks nii, et nägu nalja täis.
  7. 1 punkt
    Satub su punane sama objektiivi ette muutub ta sama libedaks:)
  8. 1 punkt
    Vahepeal pole midagi muutunud autojuures. Aga kuna eile oli hämmastavalt kaunis pühapäev ja rull on siiski pühapäeva auto, siis poldki enam ühtegi vabandust ja sai terve päeva autot nauditud. Õhtu lõppes aga seekord metsas. Piltide õigused Paula Johanna Adamson
  9. 1 punkt
    SR avalaksul käidud ning sõidetud tänavarehviga kolm sõittu. Esimene sõit- reaktsioon 0,162sek, 60jalga 2,3339 +aeg 13,3953 ja kiirus 174,11km/h Teine sõit - rekstsioon 0,171sek, 60jalga 2,3113 aeg 13,3548 ja kiirus 173,57km/h Kolmas sõit siis läks aiataha kuna mootor jäi peale starti seisma. Kütuselati taga oleval anduril tuli pistik lahti ja mootor jäi seisma. Oleks pidanud ikka slikid kaasa võtma kuna tänava rehviga pidamine alles kolmanda käiguga. Aga muidu pidas tehnika ilusti vastu ja 650km maha sõidetud. https://youtu.be/RRKnDbrTW5k üles
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus