Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 02.04.2016 kõikidest kohtadest

  1. Selle koha peal kus on toimunud ruumi kindlasti selleks pole, niisamagi mahtusid autod häda vaevu ära
    2 punkti
  2. Lisan veel enda poolt seda, et mõni droonimees võiks kindlasti drooni kaasa võtta. Nagu olen osadele maininud, siis võiks autodest teha kirjapildis E30 ja teha drooniga sellest video/pilte (muidugi kui seal leidub nii palju ruumi, et bemmidega selline asjandus moodustada).
    1 punkt
  3. 1. Ma uurin, kas vectorid alles, siis saab ikka. Eelmine kord olid kleebised Pro Bono, seekord kahjuks ei saa. Seekord võiks olla ka need special kleebised (parima häälega, originaalseim jne). 2. Kas selle suure telgi saame ka? 3. Kõik võtke oma GoPro'd, droonid, hiina GoPro'd, kaameramehed kaasa. Eriti vinge oleks, kui saaks selliselt, et kõik, kes (nt Tlnast või Tartust või Pärnust) koos tulevad, saaks sõidust ka mõne klipi. Ma eelmine aasta telefoniga proovisin filmida, aga no paha hakkas kvaliteedi osas.
    1 punkt
  4. Miks sellist nalja keegi teeb üldse Kujutan ette, et need on vabavoolufiltrid, mitte suure läbilaskevõimega ,kus 3bar koguaeg seljas. Mis takistab normaalse asja kasutamist?
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus