Jump to content
E30 COMMUNITY

eraisik

Foorumikasutaja
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 meeldimist

About eraisik

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. vaja siis katuseluugiga 88a. sedaanile korralikku laepolstrit või siis lihtsalt seda vahtkummist matti koos traatidega.
 2. Kuna laepolstreid eriti ei leidu, siis küsiks ainult vahtkummist matti ja traate mis kanga sisse käivad. Lasin kanga uue õmmelda, aga paigaldamisel selgus, et alumine matt ja traadid kasutuskõlbmatud. Hea oleks muidugi kui saaks korraliku kanga ka!
 3. palju maksab kui tulen autoga kohale ja ümber viskad. võin nõu ja jõuga abiks olla
 4. katuseluugiga versioonile. Viisakas võiks välja näha
 5. luugiga versiooni laepolstrit?
 6. eraisik

  lukku

  lukku. jupid olemas
 7. kui laiad on? või on mõni pilt kui all on?
 8. Saatus tõi mu hoovile 316 1,8i 75kw sedaani. Kas on mahti kellegil targemal puusalt tulistada, et mis oleks lihtsaimaks variandiks see aparaat äkilisemaks muuta? Kas annab sama motoga midagi teha, või ainult kogu kapotialuse bisnessi vahetus millegi järsema vastu? Kui mootori vahetus, siis milline lahendus oleks lihtsaim? Masinat on üritatud suhteliselt originaalilähedaselt taastada ja mootoril ka palju uusi ilusaid läikivaid väliseid osi. Iseenesest võiks ju jäädagi algupärane, aga no tahaks tõmmet . Esimene sõiduemotsioon oli sarnane idanaabrite kopika omaga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy