Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 06.03.2016 kõikidest kohtadest

  1. Tehke see ka kleebisena, et saaksime oma teiste autode külge panna, siis pole nii häbi sõita
    4 punkti
  2. Äkki keegi soovib vahetada. Huvi korral saab täpsemat infot, auto pole uus. Sobib nii juurde maksmine või odavam pluss teie poolne komp. E30 peab olema R6 mootoriga. Pakkumised PS.
    2 punkti
  3. Selliseid võtaks mitu tükki, saaks rullikate peale kleepida Eix ka ilmselt
    2 punkti
  4. Äratan selle teema taas üles! Saatke oma ideid ja kavandeid. Joonistage kasvõi põlve otsas või saatke juba valmis logosid, mis meeldivad ja ehk tuleb kuskilt hea idee millegi tegemiseks. PS! Keretähise kirjas logo soovitan ära unustada. Seda ei saa kasutada riietel ja üldse piiratud kasutus sellel.
    1 punkt
  5. Kui kellelgi huvi siis pakun jälle pildistamist. Peamiselt Tallinna ja Tartu kandis. (Saaks ehk 2017 kalendrisse mõned lumised pildid)
    1 punkt
  6. Pildil olid istmed ka.Need myygiks?
    1 punkt
  7. Oujeeee Meil igatahes kuupäev bronnitud ja ootame edasiseid juhtnööre
    1 punkt
  8. Ilmselt jääb kasutusse pikaks ajaks siiski vana logo, kuna siiani pole mu arust ühtegi mõistliku ideed tulnud. Kuid ka vana logo on selline, mida ma enda autole ei kleebiks mingil juhul. Siiani olen arvamusel, et üks parimaid logosi, mis e30ne puhul erinevates maades palju levinud on taoline, ja ühtlasi teeb ka klubi foorumi leheküljele reklaami ja annab teada, et mis maalt masin on:
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus