Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Õnneks ma olen käinud siis pesulates, mis ei kahjusta armatuuri. Kunagi uskusin ka neid ägedaid puhastusvahendeid, svamme jne, mis panevad "cockpiti" ilusti läikima, aga tegelikult need väga kahjulikud ja usun, et kui armatuur tolmune siis pole vaja ju kohe keemiat peale lasta

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Õnneks ma olen käinud siis pesulates, mis ei kahjusta armatuuri. Kunagi uskusin ka neid ägedaid puhastusvahendeid, svamme jne, mis panevad "cockpiti" ilusti läikima, aga tegelikult need väga kahjulikud ja usun, et kui armatuur tolmune siis pole vaja ju kohe keemiat peale lasta

Ei lastagi keemiat peal, ja antud keemia ei pane armatuuri laikima vaid puhastab ja sisaldab väidetavalt ka kaitsevaid ained ja noh hind ei ole ka mingites marketites müüdava lögaga sama.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas need klaasid on need ilma "mustrita" plastikud? Need on igatahes suht ropud ja 30e plasatiku eest ka üsna palju.

Mis teil sellest kilest kasu on, millest siin juttu oli? Pakun välja ,et plastikklaasid purunevad kividega kiiremini, kui päris klaasist.

Temperatuurimuutuste vastu vaevalt see aitab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kas on sädöwlain või nn smoke või ella pläkk klaase ka, osad on siin kollase mehed ka ?

A

sädöwlain või nn smoke või ella pläkk klaase saad siis kui võtad klaasi eest ja sees kõik mis pole mõeldud õiges suunas valgust peegldama mustaks tuunid.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas need klaasid on need ilma "mustrita" plastikud? Need on igatahes suht ropud ja 30e plasatiku eest ka üsna palju.

Mis teil sellest kilest kasu on, millest siin juttu oli? Pakun välja ,et plastikklaasid purunevad kividega kiiremini, kui päris klaasist.

Temperatuurimuutuste vastu vaevalt see aitab.

Küll sina ikka oled negatiivne

"Muster" peaks olema juhul kui sa mõtled neid triipe üleval ja all nagu siin

http://zoso.no-ip.or...glens/glue2.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

[size=4]Kümnenda klassi õpilane Tiina tuli koju ja kurtis isale: “Üks poiss ütles, et mul olla hea tuuning ja suured pamprid ning tema jaoks oleks väga huvitav, kui ta mu kapoti alla saaks vaadata. Mida see tähendab?”[/size]

[size=4]Isa: “Sa ütle talle edasi, et sul kehtib veel tootjapoolne garantii ja et kui ta tahab kapoti alla vaadata ja õli lisada, siis ma teen ta väljalasketorustiku kaks korda suuremaks kui see hetkel on!”[/size]

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pdukad näitavad nagunii vähem kui marsi kulgur ju, mis murdumist sa loodad.

Pigem on ju no go all show, mo omad näitavad küll kuhugi serva nina ette...

peab peris periskoopnägemisega mutant olema, et neist kasu lõigata...

Lennuki sheipija ütleb sellepeale teadagi mida, puhasta ära ja näed kogu maailma...

Miskid eredad pirnid sisse või xenon 3000k-d

Popeye

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus