Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
kosjak

Head muusikat autosse :)

Soovitatud postitused

Aastal 89 kui mind planeeriti... või juba eostati, siis laias maailmas tehti juba sellist elektroonilist klubibiiti

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Paneks ka paar head lugu, mis mulle meeldivad, vägagi erinevad kõik :ipb-happy-smile:

See veidi rahulikum, video on hea ja muidu ka täitsa ok minu arvates.

Ja viimane, trapi väga ei kuula muidu, aga see on väga hästi õnnestunud remix, olenevalt mis olekus ja kus kuulata :ipb-wink:
Youtubes enam ei ole, aga avaneval lingil saab vajutada play nuppu, alguses on vaikus ja siis hakkab mängima.
http://mp3pn.biz/song/50960507/Y2K_-_All_Trap_Nation_400k_Mix/

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jeebus... see on nagu orgasm kõrvus. Üle jupi aja on vanakooli tegijatelt mõnus vanakooli appliftikas. Meenuvad, hmm.... päris vanad ajad, ütleme siis nii.

Vähemalt Toitsile raudselt meeldib

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sul mängis see lugu ka autos :D Jäi meelde, kuna mul paar ise põletatud 15a vana reliikviat kaasas koguaeg ja aegajalt tuletan meelde ka mis seal leidub.

A mõni värskem lugu ka:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tegime sõbraga live podcasti mõned nädalad tagasi. Ca poolteist tundi mõnusat bassimussi ja minimaalselt möla. Nii et kui pikem sõit kuhugi, siis kõlbab taustamuusikaks ideaalselt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus