Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Mikko

2013 riided, meened, trükised

Soovitatud postitused

Minul on kõik suurused L ja ei ole kuskilt midagi puudu ega üle ja ise olen 184cm pikk ja paks ka ei ole :D

Seelikuid kannad või :D ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No ma ~192 cm pikk ja täitsa okei.

Normaal kaalus ja L paras. Suuremat ei taha ja väiksem ei oleks enam see.

Uskumatu :)

t-särki püksis kannad või ei kanna? Selliste mõõtudega see küll vist õnnestuda ei saa või olen ma ainuke ,kes on proportsioonist väljas hoopis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui kellegil üle helesinine L suurus särk siis võib kirjutada postkasti:P

Ise tellisin kaks musta L ja sobib ideaalselt

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mulle ka sobib minu L.

aga kui kellegil olemas M helesinine, ja see on temale väike, vahetan sinise L vastu ) Minu särk on puhas ja 1 korra selga proovitud 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Uskumatu :)

t-särki püksis kannad või ei kanna? Selliste mõõtudega see küll vist õnnestuda ei saa või olen ma ainuke ,kes on proportsioonist väljas hoopis.

Miks ei saa ? Ei kanna särki püksis.

Ja särk pole ümber ka.

Täitsa mõnusalt. Pilti tegema ei hakka ;) Aga eks sõbrad ole tunnistajad.

Kaalun 82 Kilo.

Muudetud , muutis Saareoks0

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aga mina kannan püksis ja igasugu M ja L mõõdud on lootusetud sel puhul.

Igatahes on mul hetkeseisuga üle üks must XL suurusega särk, kes sooviks seda omale, siis PS.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Särgid käes ja suurus paras.

Mulle jäi silma selline asi kas foorumi logo peaks olema sedas, et ees küljepealt jätku taha selja peale ühel küljel.

Ja seda on isegi näidis pildil näha :P selja tagusel pildil peaks logo äär olema vastas poolel ju ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kõik on õige. Peavadki erineval pool olema. Need eri suurustega pildid ka. Rinnal on A2 ja seljal A3. Algselt sai kujundatud nii küljeõmblusi silmas pidades ja hiljem särgi hinda arvestades.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hmm ok :D ma lihtsalt puht huvist küsisin üle :P muidu kõik vinkvonks ;) lihtsalt see jäi silma kui särgi selga panin ja neiu küsis kas see logo peabki sedasi olema.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See ongi siiditrükk? Arvasin, et see on nagu need sissevärvitud asjad, aga ikka peal, kuid see selleks, oma viga et valesti arvasin tõenäoliselt...

Särgid täpselt parajad ja igati ok.

Tänud asja korraldajatele...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hetkel ei ole plaanis tellida. Kui oled huvitatud mõnest kindlast suurusest ja värvist, siis ehk on kellelgi foorumlastest särke üle.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mul oleks huvi 2 särgi ja ühe lukuga pusa vastu kui uus tellimus sisse läheb

mul sama soov 2 särki ja lukuta pusa.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pusadel kui saab siin mingi arvu inimesi kokku, siis annaks tellimuse sisse. Ühe kaupa natuke tülikas tellida.

Siiditrükis t-särke siiski nii pea enam oodata ei ole. Siiditrüki puhul on hinna kujundamisel oluline kogus, mis hinda alla toob.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kes särgist ja pusast seekord ilma jäi, siis mul kumbagi 1tk pakkuda L suurusega. Särk aqua ja pusa lukuta must. Tallinn

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus