Hüppa postitusse

perfectenemy

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    68
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

perfectenemy päevavõit oli viimati 1. jaanuar 2012

perfectenemy sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja perfectenemy saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

2

Foorumi lahendused

  1. On olemas, terve, pole keevitatud. Paku hind. Asub Otepääl
  2. On pakutud 50.- Kui keegi homme hommikuks rohkem ei paku, läheb kaubaks
  3. Näidikute hoidja käib tuhatoosi ja soojenduse nuppude vahele, materjal selline "pehme kumm" vms ei ole vaja kuidagi kinnitada, lükkad sisse ja ongi paigas. Erinevate juttude kohaselt Hartge või VDO toodang, kirju peal pole. Eest korralik, taga keegi natuke nuga näidanud millegipärast Kellad saab kaasa, kellad käivad sisse lükates. autogauge "smoke" kell on õlitemperatuuri oma. Keda huvitab, pakub hinna ka Asub Otepääl, nv ka Tartus Kontakti: kristo911@hotmail.com
  4. Lihtsalt huvipärast küsin, et miks sisselaske eemaldate? mul mahtus mootor koos getrag 240-ga kõigi sisselasete, väljalasete ja muu mudruga ülevalt sisse. Teisele kerele tõstes sai ära võetud ainult roolivõimu rihmaratas, siis läks veel ruumikamalt sisse...
  5. perfectenemy

    Lobamokkade rubriik

    Optimist Eks ta ikka tiksus nagu tavaline m40 Siis läheb leiab enamus mootorist tee metalli...
  6. perfectenemy

    Lobamokkade rubriik

    Ega M40B18 mootorit ei ole vist mõtet üritada müüa vaid lihtsam otse vanarauda viia? Mootor kus klapid peas käinud ja saale ka õlirõhku vist ei hoidnud.... Peale karteripõhja?
  7. See ongi siiditrükk? Arvasin, et see on nagu need sissevärvitud asjad, aga ikka peal, kuid see selleks, oma viga et valesti arvasin tõenäoliselt... Särgid täpselt parajad ja igati ok. Tänud asja korraldajatele...
  8. Maru mehed ikka küll, kui enam e30 pole, siis tehakse mingi äss särk Aga ma siiski võtaks ka ühe sinise ja ühe musta kui võib. Sel firmal oma metoodikat pole suuruse mõõtmiseks? Siin tuleks L ja XL vahel kaaluda Nende kodulehelt seda ei leia. Mõõtmistulemused ütlevad: Üks must Lsuurus Üks sinine L suurus
  9. perfectenemy

    Lobamokkade rubriik

    m50b25 peale tuneeriminegi on üsna mõttetu tegevus, kiiremaks saad, aga kiireks see mootor autot ei tee.
  10. Hmm.... Kas Eestis on mõni selline haagis juba arvel ka või oled esimene mees kes on tegudeni jõudnud?
  11. eemaldad kraani, seejärel vett täis ja lõikad ta ketaslõikuriga omale meeldivaks kraan ei taha sealt muidugi vabatahtlikult maha tulla tavaliselt. mul aega oli, siis mul enne tuuldus ta mitu nädalat. gaas peaks tegelikult ruttu lahkuma sealt balloonist, kuid lõhna aine jääb sinna kuni esimese tuleni. liivaga täitmise mõttest ma aru ei saa.
  12. mine vaata lähimasse vanametalli kokkuostu, sealt sain mina sellise ballooni 6eur eest
  13. perfectenemy

    Lobamokkade rubriik

    Isegi lammaste lugemine ei aita enam. Krt, enamus öid aasta algusest lihtsalt ärkvel passinud. Tuleb V8-ga e30 ära vist proovida, kahtlustan, et surm on varsti uksetaga...
  14. Kuna siin liigub mitut sorti autotuunereid siis küsin ka siit- Tarvis 85 aasta zaz 968m-le rooliotsasi kojamehemootorit suunatule releed ühte esimest suunatuld pidurivedeliku paaki lõuna eestis või smartposti abiga. või lõuna eestis mõnd poodi kus neid müüakse või mõne inimese kontakti kes oma üleliigsest kolast tahan lahti saada. võib pakkuda ka tervet autot kontakt ps või 58015208
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus