Hüppa postitusse

Saareoks0

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    123
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW e30 324d & VW Golf Mk II

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Saareoks0 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. Soov osta M-tech 1 stanged nii esimene kui tagumine. Samas võib pakkuda ka M-tech 1 tiiba pagasiluugile. Paku enda stanget koos hinnaga. Pakkumised PS või meilie. Saareoks0@hotmail.com
  2. Miks ei saa ? Ei kanna särki püksis. Ja särk pole ümber ka. Täitsa mõnusalt. Pilti tegema ei hakka Aga eks sõbrad ole tunnistajad. Kaalun 82 Kilo.
  3. No ma ~192 cm pikk ja täitsa okei. Normaal kaalus ja L paras. Suuremat ei taha ja väiksem ei oleks enam see.
  4. Väga ilus särk, tellisin helesinise L suuruse. Alguses tundus mega suur kuidagi aga selga pannes väga okei. Oleks S suuruse tellinud siis oleks särgi kaenlaalused häirima hakanud, sellelgi särgil õrnalt vastu aga ei midagi häirivat. 5+ Kui tellimus uuesti avatakse siis tellin kindlasti veel midagi.
  5. Vb "põkid" tellisid oma naistele ka särgi. Särk nagunii UNISEX
  6. Mul ka ühed ET 38 veljed aga käivad vastu.
  7. Saareoks0

    MÜÜDUD

    Okei, eks kui ressurssi tekib siis tellib
  8. Saareoks0

    MÜÜDUD

    Terv! Kas Ta-Tehnikud saadaval jälle ?
  9. Samas vajavad ka vaheflantse, et e30 alla istuks.
  10. Rohelise kirjaga on need kes maksnud ? Kui jah siis võid minu ka listis roheliseks teha. Eile tegin ülekande ära.
  11. Täitsa saadaval veel. Andke hagu kuniks veel jätkub 30 x 30 tükiga saab 4 ümmargust e30 tuld ära kiletada. Kes veel ei tea, siis lihtne paigaldada, eemaldad kile ja kleebid klaasile. Eelnevalt muidugi puhastad ära.
  12. Helesisine T-Särk suurus L 1tk + Saatmine Smartpostiga Rapla Maxima. Palgapäev alles 17ndal. Sobib kui siis ülekande teen ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus