Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
massu

BMW 316i '88 - massu

Soovitatud postitused

Tervitused,

kuna valge autoga (http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=134581)juhtus mul avarii siis oli see ilmselge märk, et ta tuleb seisma jätta ning aega mööda korrastada.

Tuli leida siis teine liikur, sai vaadatud kõike, aga hing ihkas ikka BMW'd osta. Aga kuna max hind oli piiratud siis midagi head väga polnud.

Sai leitud kuulutus e30'st mis asus Viljandis, mõeldud tehtud ning pool 1 öösel Viljandisse jõutud, aga kuna autol oli genekas lühises, siis tuli see lahti ühendada ning peale aastast seismist läks auto jube hästi tööle.

Sõit võis alata Tallinna poole, pidureid oli täpselt nii palju kui esimesed võtsid, sest tagumised olid pimedaks tehtud, aga pidama sai :). Akusi vahetasime teepeal ainult neli korda :D Ühesõnaga vahva auto ost oli sest koju jõudsime pool 4 öösel.

Autost:

Värv: tumesinine

Mootor: 1.8 75kw

Käigukast: manuaal 5k.

Lisad: vänt. katuseluuk, el. peeglid, lisatuled, 15" BBS valuveljed.

Tehtud:

1. Piduritorustik uus

2. Genekas vahetatud

3. Veidi keevitust ka keretööd

Mõni kehv pilt.

IMG_2343.JPG

IMG_2345.JPG

IMG_2344.JPG

Sai veidike lihvitud

IMG_2348.JPG

Suuri keretöid ei teinud seega värvile raisata väga pole ka pointi, aga siiski Montana spry'd mis on paremad kui tavalise ehituspoe omad.

IMG_2361.JPG

Lõpptulemusest pilte siis kui asi valmis saab, loodetavasti reede ööga lõpetame.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kust sul see sprayga autovärvime mõttesse tuli? :D kui need pudelid ikka on sellejaoks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna tegu talve autoga siis väga rõhku kvaliteedile ei pane + väga raha raisata ka ei taha. Kuna suve auto on liikluses silmatorkav, siis mõtlesin, et teen talve auto ka silmatorkavaks :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Golf GrossCountri stiilis tee ikka räim kõrgeks ka, siis paistab kaugemale kui asi kõrge.

Tuttav tegi kunagi universaal volga kosmosemuttide roppusi täis aga see on nats edasijõudnutema teema - kurjad linnud jms.

Pull

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga pull lahendus, isegi kunagi seda autot viljandi ja ka viiratsi(koht viljandiääres) vahel liikumas näinud

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Õuu.. Keegi võiks mul ka selliseks mõne auto värvida :D Mul neid maja ümber jagub :D

Ülikõva :D Pole mingi tüüpiline rullnoka tuunig wannabe püss :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Suht omapärane, vähemalt ei ole mattmust :)

Ei tea kas selline lahendus on igati tänavalegaalne?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Suht omapärane, vähemalt ei ole mattmust :)

Ei tea kas selline lahendus on igati tänavalegaalne?

Auto tehnilisespassis märkustesse pandud, et auto mitmevärviline seega on tegu täiesti legaalselt sõitva autoga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga lahe "disain",kuskil seda elukat elusuuruses ja oma silmaga ka kaeda saab?

Ma oma valgega peaks ka midagi tegema,et see eelnev värviporr välja ei paistaks,et äkki viitisid minu oma ka üle sahistada :) ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tänud heade sõnade eest.

Endal seda kindlat kätt ei ole, värvis üle sõber. Näha saab tööpäeviti Viru keskuse all terminaalis ning päris palju sõidan ka Tallinna peal ringi.

Üks hea pilt:

IMG_350_1.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus