Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Casecas

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

14
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast Casecas

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    BMW`d

Hiljutised profiili külastajad

230 profiili vaatamist
  1. Tere Siim,

Kas taha jäävad ketaspiduriga õõtsad või?

Mis seal juhtmestikus vaja lõpetada?

Mis oleks lõplik hind?

1. siimp

siimp

vastasin privaatsõnumina.

2. Casecas

KALENDER 2016 - HÄÄLETUS

4,8,12,24,33,36,40,42,48,56,67,72.
  3. Casecas

E30 pildid internetist.

ei tea,mingite poolakate fotoblogist leidsin.
  4. Casecas

E30 pildid internetist.

midagi ruhnu saarelt
  5. Casecas

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Selline fööniga aparaat kiluvaraste maal müügiks : http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-318is-turbo-240-ps-top-zustand-bauska/173801176.html?lang=en&pageNumber=3&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1980-01-01&maxFirstRegistrationDate=1991-12-31&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=SportsCar
  6. Casecas

Lobamokkade rubriik

No blin,kas Rumeenias touring on out?
  7. Casecas

325i '90 - GTA

Mis differ sul taga on?lahtine vöi lukuga?
  8. Casecas

320i (2.4td) kupee 1989 - Kazhmir

Hmm kui tegemist rohelise värviga siis tean kes selle auto ehitas.Kere oli ehitamise hetkel perfektses seisukorras puudus igasugune rooste (ka pindmine).Aga noh sellest juba vähemalt 5a tagasi.
  9. Casecas

M: e30 2,7L 89a. 140 kw.

Hmm,peaks,võiks jne?Kas on või ei ole? Kui on siis peaks olema ikkagi mingi mõõtmistulemusi näitav paber vöi nii?
  10. Casecas

M: e30 2,7L 89a. 140 kw.

Kus on dünograafik? kelle juures möötmas käisid,et tead täpselt olevat 140kw-d? Kuniks vastavaid pabereid pole peaks ikka märkima tehase vöimsuse elik 125/6 kw
  11. Casecas

BMW 316i '88 - massu

Väga lahe "disain",kuskil seda elukat elusuuruses ja oma silmaga ka kaeda saab? Ma oma valgega peaks ka midagi tegema,et see eelnev värviporr välja ei paistaks,et äkki viitisid minu oma ka üle sahistada ?
  12. Casecas

2013 kalendri HÄÄLETUS+ Tellimine

Natuke kodukootud sporti ka
  13. Casecas

Lobamokkade rubriik

Siinkohal tuleb nõustutda,et igaljuhul oleks tarvis sius välja visata ja vaadata mis seal all toimub.Seda enam kui sellega on plaan võistelda.Konkreetselt valge oli juhiistme kinnitus poltidest normaalses seisus ainult 1.2tk oli täitsa irdunud.
  14. Casecas

325i (M20 strokerid 2,8N/A + 2,7T) '89 - Silwer

Sisu valgeks pole hea mõte (loe:minu arvamus) vähemalt ralliautos see head küll ei tee,peegeldab ja teeb salongi (suvel päiksega) liialt valgeks. Mina isiklilkult värviks tumedamat sorti halliks.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus