Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Puskar

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

95
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast Puskar

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Puskar

O: struti kinnitusmutrid

Oleks vaja kahte amordipüstaku mutrit. 90a 1.6. Vanad olid nii kinni, et pidi julmalt peale lendama. Tellimisel lubati healjuhul 20ndaks. Ehk kellelgi on korralikke või teab soovitada kuskohast ma neid rutem saada võin.
  2. Puskar

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Ju seal siis mingi piltide värk on. Ei mahtunud pähe algul, et kuidas selline sisu
  3. Puskar

https://en.autoplius.lt/ads/bmw-318-convertible-1990-petrol-6326257.html Keegi oskab äkki selgitada, et mis teema selle sisuga on? Ise pole sellist asja enne näinud.
  4. Puskar

Esimesed madaldusvedrud

enne ja pärast
  5. Puskar

Vedrud

6. Puskar

Esimesed madaldusvedrud

Pakkuda mingid madaldusvedrud mis mu autol mingiaeg all olid, 12cm lühemad olid kui originaalid. Kel huvi, siis kirjutab postkasti koos hinnapakkumisega, või 56922419.
  7. Puskar

Minukäes oli ta veel 1.6 mootoriga, ju siis on vahetatud. kere oli ikka suht ära sellel. taga rattakoopast said käe pagassi lüüa kui soovi oli. keretöid tahab kõvasti, pahtlit täis laotud ja suhteliselt halvasti värvitud.
  8. Puskar

Ma müüsin ta veel sama päev maha, kui sa vaatamas käisid. See vend,kes minult ostis pani ta nüüd müüki ja kui ma ei eksi siis tänaseks on vahetatud ta miskisuguse corrado vastu ära. Infoks niipalju, et uus omanik pidavat suure mootori vahele pistma ja driftiautoks tegema. Pead ei anna, aga teema pidi ka tulema
  9. Puskar

BMW 316i '89 - Puskar

Müüsin auto raske südamega maha ära, juba veidi aega tagasi, mulle kui tudengile oleks see kereremont lihtsalt üle jõu käima hakanud. Sai üks öko golf 3 ostetud ja sellega ajan talve ära, kevadeks plaan uus e30 ära tuua. Seniks edu kõigile!
  10. Puskar

Liikmete haridustase?

Lennuakadeemias Õhusõiduki ehituse ja hoolduse eriala 2.kursus algamas
  11. Puskar

BMW 316i '89 - Puskar

Olin jah nõmmes laupäeval. Värvis mingi soomlane,(üleeelmine omanik) ja kildu on ta sinna sisse ämbriga visanud. Täitsa ilus värv puhta auto peal, aga eeltöö on s**t ja talvega läks koledamaks.
  12. Puskar

BMW 316i '89 - Puskar

Pole nüüd juba päris pikka aega midagi kirjutanud, auto kah nüüd seisnud senikaua kui soomes olin. Täna sõites tuli 250000 kah ette, ja ei saa kurta siiamaani on kõik väga hästi sujunud ja mingeid probleeme olnud ei ole. Plaan autol keret tegema hakata on juba pikemat aega päevakorras olnud, aga kahjuks pole mul kohta ja eriti ka aega, et sellega tegelema hakata. Väga mõru tundega pean auto kahjuks müüki panema. Lihtsalt seisma jätta ei tahaks, sest siis roostetab kere veel rohkem ümbert ära ja varsti pole enam üldse mõtet midagi teha.
  13. Puskar

2013 riided, meened, trükised

Hakkasin mõtlema, et ma pole sulle mingeid andmeid ega midagi andnud.
  14. Puskar

BMW 316i '89 - Puskar

Sai kah suveks veljed alla lükatud, sõita on ikka palju kahtlasem kui 14' veljega, aga eks see kaasneb 17' velgede ja madala rehviga. Kere on nagu ta on, roostet ikka leiab, esiots kõver ja mõlkis. Lõppenud kindlustuse tegin kah uuest ära, seekord siis 3ks kuuks, peale seda loodetavasti, kui midagi ootamatut ei juhtu siis võtan juppideks, teeks keretööd ära ja uue värvi. Kuna ei õnnestunud seda värvikoodi mul eelmise omaniku käest saada, siis tuleb vist terve auto ära värvida. Praegu loodan ilma probleemideta suveni ära kulgeda!

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus