Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
ranzzz

K: Reguleeritav strutbar R6le

Soovitatud postitused

ranzzz

tahaksin siis teada kas ja kes sellist vidinat üleültse eestis keegi pakub ? :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
ranzzz

ei, point selles et mul püstakud natukene ära vajunud (eest vaadates tundub ta mul nagu oleks läbi ja lõhki rinka pill :lol: ) ja tahaksin nüüd uuesti paika tõmmata ja vajadusel peale keerata kui ta hakkab uuesti läbi vajuma.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

püstakud surud niisama tungiga tagasi. Hiljem, kui strut peal on, siis enam pole kuhugi vajuda...:lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
ranzzz
püstakud surud niisama tungiga tagasi. Hiljem, kui strut peal on, siis enam pole kuhugi vajuda...:D

Minu kaine mõistus ütles seda sama aga igaks juhuks küsisin arvamusi ning lihtsalt tahtsin teada kas regullitavaid ka e30-le pakutakse kuskil :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
paka66

Mul selline asi rallikal.Valmistadu ise ja näeb välja nagu poest ostedud :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

www.aftermarket.ee on koht kust saab tellida, komplekt (esimene ja taguminen koos) maksid miskise 6500.- raha kanti ... :roll:

Ja need olid veel väheke jämedamad kui originaalid.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
raimo

kui jäme see "originaal" veel on?

keevitad amordikannude külge kõrvad ja lõikad sinna vahele sobiva pikkusega lati. pole mõtet asja keeruliseks ajada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Kas originaal paksus ei old mitte 19mm või 24mm ?

Ja kui õieti mäletan siis aftermarketist jäid 32mm silma ..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
einar

herrr p2hkel originaalis polegi strutbari e30nel

veel vähem 19mm või 24mm

üldse pole :roll:

Kas originaal paksus ei old mitte 19mm või 24mm ?

Ja kui õieti mäletan siis aftermarketist jäid 32mm silma ..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Pekki ma ajasin strutti ja stabika sassi. :oops:

Sry ärge näkku lööge ..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MairoG
Pekki ma ajasin strutti ja stabika sassi. :oops:

Sry ärge näkku lööge ..

Kardad kõdi jah :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
paka66
keegi räägib täpsemalt mida teha kõvera püstakuga ?

Minema tuleb visata :roll: ja uus osta

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
ranzzz
selge :lol:

Kui uued oled paika pannud topi strutbar vahele, et ta sul seal mängima ei kukuks :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
SllM

Panin kunagi (12 aastat tagasi :D )oma esimese e30'nega nii õnnetult hüppesse, et lõi püstakud koomale ja rattad lääpa, siis sai lihtsalt toru+tung püstakute vahele pandud, rattad enamvähem sirgeks ja jäik strutt peale. Korrektsem oleks muidugi võtta sirgelt masinalt või kuskilt netist lansekate vahe ja püstakute vahe mõõdud ja üritada need jälle samaks saada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
matu665

Reguleeritav suht mõttetu ja ei täida oma ülesannet. Eriti need odavad jomid. Eestis mõni osavnäpp valmis ei tee sellist asja alumiiniumist?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

Pole siin midagi välja tulnud, teema siiski reguleeritava kohta, paari inimese otstarbekuse arvamus ei tähenda antud toote mõttetust. :)

isiklikult soovin ühte sellist kindlasti. Kuna tavalisel on timmimise maa mitu cm, siis täpsest püstaku paigasolekust ei saa juttugi olla. Lisaks ka täiesti korras kere puhul liiguvad lansekad. Kas üles tõstes on vahe teine, kui raskuse all. Miks mitte raskuse all juba pisut pingesse keerata?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
sass

aga suured jõud mõjuvad sellele talale?

mingi kõver pinges toru seal kahe püstaku vahel on nagu vibu minu vaimusilmas,liskas on ilmselt se pigutamis koht üks nõrgemaid lülisi selles instrumendis.

ma arvan et se tala peaks olema nelikant torust või topelt toru ja võimalikult jäik st ilma jätkukohata.

Muudetud , muutis sass

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-Kaido-

Kui reaalselt kellelgi tellimiseks läheb mingile asjalikule teemale, siis huvitun samuti nii esimesest ja tagumisest just R6-le.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .