Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

453
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

ranzzz võitis päeva viimati 9. veebruar 2014

ranzzz sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

13 meeldimist

Kasutajast ranzzz

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Müüa siis kogu jooks ülaltoodud rehve. Sai igaksjuhuks kevadel soetatud 2 jooksu aga tänu uutele tuultele ei lähe enam vaja. 2 tk veljele pandud aga mitte kordagi pole auto alla jõudnud. Mõõtudeks 205/50r15 toodetud 48 nädal ´17 Hind soliidne 480 .- asukoht Tallinn Kontaktiks sobiks kõige paremini +372 56992445
  2. ranzzz

M: Palju erinevaid varuosi

Räägi kas sul "320i" kroomitud kirja ja juhipoolset tervet tagatule klaasi on ?
  3. ranzzz

"Respect Your Elders" kleepsud

Hiline ärkaja nagu ma olen, sooviksin kaa 3tk saada kui võimalik
  4. ranzzz

2016 riidenänn

T-särk h.sinine/valge, pusa ja jope ;-)
  5. ranzzz

Suvine kokkutulek Oore Puhkealal 09.-10.07.2016

Minu vana siis ;-)
  6. ranzzz

M: müüdud

pane mulle kaa üks kompl. kõrvale Tulen mingi päev sul tööjuurest läbi
  7. ranzzz

O: fl udutule klaase

Kui, siis leks
  8. ranzzz

Lukku :)

Võib lukku panna .... olemas
  9. ranzzz

Lukku :)

Pole kindel kas on vahet pre-l või fl. Igatahes mul on fl. Tollega natuke kiire kaa :-P Ranno 56 992 445
  10. ranzzz

2016. AASTA KALENDER

Ma tulen sulle külla Millal järgi võib tulla ?
  11. ranzzz

Lukku

niipalju nm ei paista kahjuks nägevat....ka kaugemalt mitte :-D mul siiskit 4x100. Aga tänud anyways :-)
  12. ranzzz

Lukku

Tere kallid klubilised. Mure selline, et lähiajal oleks vaja laenata (sümboolse summa/meene eest) kellegilt 2 velge koos rehvidega (soovituslik laius 225 või raja rehviga), et saaks oma projektika korralikult ära dünotada. Kitsaste 195-ga hakkavad rullide peal lihtsalt libisema. Hää oleks kui asuksid harjumaal. Ise asun Laagris. Parimat, Ranno 56992445
  13. ranzzz

O: Käigukasti kinnitus tala (LUKKU)

Kõik talad sobivad .... pea-asi et oleks 5k. manuaal Aga aitähh pakkumast... sain juba
  14. ranzzz

o: 324td plokikaant

15. ranzzz

M: 2x M10 (turbomootor).

Ega sa juhuslikult k.kasti kinnitus talast lahti ei taha saada?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus