Hüppa postitusse

indrekE30

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    485
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    6

Kõik, mis indrekE30 postitas

  1. Mental, mis sa läbustad siin teemas. Ja kellel siis ohtlik auto on? Sorry, ma küll ei taha, et mulle mingi ilma rehvideta masin tagant sisse peaks sõitma või ees mingeid ulme manöövreid tegema :roll:
  2. Kas mõni mode äkki puhastaks teema ebavajalikust?
  3. Ka tavaliselt on selliseid üritusi kokku lepitud võimudega. Muidu peetakse kinni, küsitakse, mis teete, mis plaanis Eelmine kord muidugi möödus intsidentideta, aga kõik käitusid viisakalt ka. Äkki P2hkel viitsid oma esimesse postitusse teha nimekirja ka inimestest, kes tulekul? Vähemalt ma arvan, et võiks teha :roll: Indrek
  4. Õnneks näiteks laupäeval päeva aeg ei ole liiklus suur. Kuigi kui meid tuleb väga palju kokku siis on paratamatus, et see rida hargneb. Kas Ülemiste parkla ei võiks ka üks kogunemispaik olla? Laagrist sõidaks Nõmme suunal ja mööda Järvevana sinna, seal sõidab päevas kümneid tuhandeid autosid läbi, oleks uudistajaid ka ehk rohkem kui A Le Coqil :wink:
  5. Jah, eelmisest korrast head mälestused, kui kohale tuli rohkem, kui arvata võis. Kui saan auto töökorda siis kindlalt kohal Indrek
  6. Idee on superhea, iseasi kui paljud on nõus sinna tulema kuna see nõuab veidi suuremat väljaminekut. Aga kas augusti lõpu poole poleks parem? Siis oleks nagu mida tähistada
  7. Kuidas oli siis rahvast? Ei tahaks ette rutata, aga kas suve lõpu poole ehk teeks jälle sellise suurema kokku saamise? Äkki saaks veelgi rohkem masinaid kokku, praegu juba paljudel suuremad tööd valminud ka :wink: Indrek
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus