Jump to content
E30 COMMUNITY

AllanJ

Foorumikasutaja
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AllanJ last won the day on December 6 2011

AllanJ had the most liked content!

Community Reputation

1 meeldimist

About AllanJ

 • Rank
  Bemarivend

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nii, kala leitud. nimelt mõtlesin, et see ei saa midagi juhtmestikuga olla, sest need töötasid, kui auto ostsin ja lihtsalt seistes ei saa midagi juhtuda ja katki minna. proovisin pirni pesasid ja tuligi välja et pirni pesad on väsinud ja ei anna kontakti korralikult. Niiet tuleb uued soetada.
 2. Nii sai täna lammutatud ja hullatud ja minu mõistus otsas. Relee leidsin, see oli omadega roolisamba all. Hakkasin siis juhtmeid mööda jooksma ja möötma ja nagu kõik on terved aga kui sisselülitada siis nüüd on vasak suund lühises ja parem ei tööta. tagumiste juhtmetega on veel hullem porr tehtud ja neid ei hakka näppimagi. Igatahes minu mõtted jumala otsas ja teha rohkemat ei oska kui helistada tuttavale autoelektrikule ja loota et tema leiab selle vimpka sealt süsteemist ülesse. Kui keegi pakub oma abi ja on huvitatud väljakutsest sümboolse pisku eest, siis andke teada.
 3. Oskab keegi öelda kus see asuda võib? Isendiks on m40b18 87 aasta. Probleemiks on, et esimesed suunad ei tööta ja ei oska muud teha kui releest otse tuledesse uus juhe viia ja loota et see töötab. Kas keegi targem oskab nõu anda või näpunäiteid jagada?
 4. AllanJ

  Uksed ei püsi kinni

  No kui se nupp alla vajutada ja välja tõsta siis ta jääb kinni aga võiks asja ikka korda saada.
 5. AllanJ

  Uksed ei püsi kinni

  Tere. Mure siis selline, et peale suurt külma talve, uksed ei taha enam kinni püsida. Sooviks nõu saada mida teha, ise mõtlesin et äkki õlitada lukusüsteeme aga sooviks ennem targematelt nõu saada.
 6. Tänan eix22 tähelepanu jutimise eest. Oleks vaja summuti vana keevitus üle keevitada vms.
 7. udutulede hinda ja ega armatuuri koput pole?
 8. originaalis ei tohiks minna
 9. 1x 45*45 (valge) 1x kiri (valge)
 10. muidugi on, mis ma selle väikse kärpse s*** ikka taga klaasipeal teen:D
 11. No se juba läheks, kui sul annab kuskilt selline saada siis anna teada:)
 12. ma just vaatasin Marko_S'i matt musta ja seal tundus see kuidagi jube väike, se peaks vist ka see 20*20 olema. suuremat ei kannata teha?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy