Hüppa postitusse

meelis36

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    103
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja meelis36 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. meelis36

    kustutada

    tihtipeale on neil mingid "jõulised" kirjad peal ... või kleeps... aga ega muidu vast silmajärgi uurides ei saagi teada, kas pane külge autole või arvutile
  2. meelis36

    Lobamokkade rubriik

    lambist... joove oli "minimaalne" kaine peaga oli vaja poketbiket ehitada meestel kui striitklass oli ning junga buumeriga "kartulite keetmine"... noor mees huvi on miks mitte
  3. meelis36

    Lobamokkade rubriik

    Neiud naised noorikud, tuletõrje voolikud. Mina arvan et hea on kosemose rakett ... ja nii on nagu pühapäev käib
  4. meelis36

    Lobamokkade rubriik

    fuck the speed limits, sai toodud võrust endale igapäevasõiduks "vahva" Nissan Skyline (sunny/sentra:D:D), traveller kerega sportautot on õnnistatud 1.7d mootoriga millel elujõulised 40kw .... väga püss värk võrus panin 10 lirtsu sisse ja sõitsin tallinna ... fakk veerand paaki ikka alles, ei saa otsa teine
  5. meelis36

    Kogunemiste pildid

    m6ni kadrr sitaks külm oli muidu ja käigukastgi pole esimeses nooruses nii nad räägivad
  6. kahjuks see kord ei jõua kohale haige lapsega uues kodus funnin täna sain full hd kanalid ja kiire neti niiet olen itimees täna
  7. joppas et jõudsin 2 tööpeal käimisest nii väsind et kustusin telekaees ära ja järgmine pilt ranzzz seisab kõrval ? no ega midagi sai ära käidud aga homme uuesti ?
  8. No aga keegi viitsib täna kohale lennata ? Oleks täitsa IN
  9. Mis neljapäevasel päeval häda siis on ei suuda lonti kuival hoida ?:D Ei minupärast võib täna ja homme ja ülehomme ka kokku saada, midagi pole niikuinii peale tööd teha
  10. Sul suts kiirem pill paneme lambi numrid ja linnas volvosid rüüstama
  11. Volvo 900 seeria 700 seeria uuemad ka vist aga 900 seeria omad jah võtad alt keerad teistpidi ja külge hopsti
  12. kohal siis suhteliselt kindlalt mis ma lapsega kodus ikka passin tuleme vaatame, nagu tema ütleb "bemmi autosid" OT kellegil volvo lisa pole üle, kevad käes auto tahab välimust saada poleeri tegin ära see veel puudu
  13. Hea sügav rool, vahetükk ka paras nii et ilusti istub käes, toob rooli palju lähemale, aga kuna igapäeva sõiduks muutub tüütuks siis vahetaks enamvähem korraliku mtech2 rooli vastu, rool ise väga korralik ja tundub okei kvaliteediga vähemalt mina küll ei nurise, rool ise ka heas korras ning vahetükk ka. pakkumised PS
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus