Jump to content
E30 COMMUNITY

klenn

Foorumikasutaja
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About klenn

 • Rank
  Mininokk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aga veel on veidi aega, anname nüüd foorumile tuld kes kohal
 2. Ma veereks kohale küll kui keegi tuleb Kasvõi Mustikasse.
 3. Kurat, ilm vist ajab täna Mustikasse aga Ranno vaatame järgmine nädal,sest praegu pole aega olnud:/ aga ajame siis ennast täna Mustikasse ?
 4. Ma vaatan,et see kogunemise teema pole enam kuigi aktiivne,olgu selleks soojad ilmad või pikad tööpäevad,aga mina olen siiski täna kohal, Arenal
 5. Olen platsis, aga mul ka väike ettepanek, kui õhtul on piisavalt soe ja huvilisi siis äkki teeme isegi esimese Arena hängi ?
 6. klenn

  Roolivõimuga mure!

  võib lukku panna.
 7. klenn

  Roolivõimuga mure!

  Sai uuesti pump maha võetud, voolikud samuti maha võetud ära puhastatud. Roolivõimu potsiku kiskusin maha puhastasasin ära panin kokku tagasi ja ikka ei miskit. Ilmselt siis on see pump ka seal samuses. Aga huvitav ongi nüüd see et vana pump mis küljes oli ta undas rõvedal aga mingit kohinat küll roolist ei tulnud. Ilmselt kes kolmapäeval hängile veerevad saavad kuulata.
 8. klenn

  Roolivõimuga mure!

  No loomulikult aga eks paistab, loota võib et asi on selles ainult.
 9. klenn

  Roolivõimuga mure!

  Point nagu selles ongi,et seda õli ei mahu sinna potskasse ja ma ise kahtlustan siiski et see õlipotska on umbes mis latti jookseb sest ma lasin pumbast kõik välja ja läks juurde ainult 1 potskatäis. Aga nüüd kohe varsti lähen kisun õlipotska maha,puhastan ära ja vaatan mis siis tegema hakkab.
 10. klenn

  Roolivõimuga mure!

  Tere! Mure siis nimelt selline,et vahetasin roolivõimupumba ära,panin uue rihma,uue õli kõik peaks olema timmis kuid ei miskit ikka hakib rattaid keerates, rihm on pingul kuid ikka viliseb vahepeal, õlipotskal kork maha keerata siis see nagu vahutaks seal sees, ja kõige huvitavam on see,et kui autos istud siis on kuulda läbi rooli nagu latis keeks midagi või selline sahin/kohin naljakas heli. Ehk on kellegil kunagi midagi sarnast juhtunud.
 11. klenn

  LUKKU

  Võin pakkuda sulle enda 16`` ``Azevid``.
 12. Mis sa esimeste eest küsid ? Ja koos tagumistega 4 amorti siis 200 `?
 13. Ander,järgmine kord astu sekka sest keegi ei ole paha ja ära ei aja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy