Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

taavi00

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  108
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast taavi00

 • Tiitel
  Usin rullija
 1. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Eip veljed eraldi müügis.
 2. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Teema lukku auto müüdud saaremaale.
 3. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Eks ta on jh hetkel pole lihtsalt endal aega raha sellega tegeleda ja vaja teised autot siin korras hoida. Jupitada ei tahaks ka väga sellepärast, et tahaks näha seda pilli ka reaalselt tänavatel.
 4. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Ei oska nii hinda öelda väga ise jupitada esialgu ei viitsiks kuna pole aega sellega tegeleda. Auto hinnaks võiks teha 500euri, koos velgedega 1000euri. Kaasa tulevad siis kõik jupid mis sellest pillist olemas on ja ka uued puksid ja piduritorud et saada tagasillas kõik ära vahetada.
 5. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Velgi ei müü selle autoalt ennem kui see pill müüdud on ja siis lähevadgi suht kirvega müüki kuna siuksed veljed võivad varuks seista kodus ka:D
 6. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Pmst hetke emotsioonidel on plaan kas auto juppideks müüa või kui keegi soovib valmis teha võib teha ka hinna pakkumise. Päris vanarau hinda pole mõtet pakkuda siis parem lasen tal edasi seista. Kuna 2 autot veel mis vaja üleval pidada siis tuleb 3 loobuda ja pole aega/raha/motivatsiooni/kohta edasi ehitada.
 7. taavi00

  Lobamokkade rubriik

  Q5-l on iselukustuv keskdiffer (self-locking center differential), ehk veojõu jaotus nagu videol 0:100 ja 100:0 pole praktilises elus võimalik. Marketingi video jaoks on torsenist mõned detailid eemaldatud. Pole küll Q5
 8. taavi00

  324td ei tööta kellad! Kiiresti abi vaja.

  Spidosi 3 tk proovind nendes asi vaevalt on.
 9. taavi00

  324td ei tööta kellad! Kiiresti abi vaja.

  Jep mootor töötab nii nagu ta seda koguaeg teinud on. Mootripistikuid jms pole puutund need on nii nagu nad minukätte jõudes olid. Imelik ongi see , et viga tuli täiesti lambist mõned korrad tõmbas kellad tumedamaks ja siis puterdas natuke aga siis lõi kellad uuesti normaalseks ja mootor töötas ilusti edasi aga üheltmaalt lihtsalt lampi kõik kellad nullis.
 10. taavi00

  324td ei tööta kellad! Kiiresti abi vaja.

  Kelladeploki valgustus töötab ja kui neid pistikuid sai mõõdetud siis mingi vool sinna tuli aga ei mäleta palju. Mingi mass juhtme avastasin täna geneka juurest mis oli lahti, tuleb ta geneka küljest läheb keresse ja sealt edasi rippus. Võib see olla mõni mootori ja kerevaheline mass? Kui mootorile panna kerest mass peale siis mingit vahet polnud. Imelik ongi see, et töötab ainult aku laadimis tuli, taustad ja kui käivitada siis vilgutab ka piduriklotside vms tuld.
 11. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Jh mul see jama, et ei tööta üksgi kell. Oskab keegi öelda kas mingi kelladeploki teema jookseb ajust ka läbi vms? äkki on üks kahest ajust puruks vms?
 12. taavi00

  324td ei tööta kellad! Kiiresti abi vaja.

  Jep kaitsmed kõik korras ja nendes viga pole. Milline kaitse kellade ploki oma on? Saaks äkki mööda seda mingid ühendused üle vaadata?
 13. taavi00

  324td '87 - Taavi00

  Nii eile sai jälle asjaga tegeletud ja differ on jalust võetud ja selgus tõsiasi, et puksid on tagasillas ikka väga läbi ja nüüd plaan need ära vahetada. Kuidas oleks mõistlik teha kas võtta terve tagasild alt ära või õõtsad eraldi? Kuidas tagasild muidu ära käib suurtest puksidest lahti ja amordi küljest ja on käes? Kui pika piduri toru peaks võtma, et eest taha välja ulatuks. Kelladeplokiga oleks ka abi vaja kuna mingi jama nendega ei tööta peale aku tule midagi, kelladeplokis viga ei ole kuna 3 plokki proovind ja kõigil sama asi. Mingid õrnad voolud tulevad peale mõnele otsale. Kust need vooldu kelladeplokki tulevad kas sellest suurest pistikust mis armatuuri küljes valge? Kust kelladeplokk signaali saab st tahhokas jms?
 14. Nimelt probleem selles, et lambist kadusid talvel kellade plokis kõik näidud ja töötab ainult aku tuli. Kelladeplokis asi pole kuna proovitud 3 plokki ja seis sama. Kust hakata viga otsima ja kuidas ja millised voolud peaks otstele jooksma. Juhtmestikul kuskil ei paista midagi puruks ka olevat. Oskab keegi tarka nõud anda pill oleks vaja kiiremas korras korda saada.
 15. taavi00

  K: 324 td rihma vahetus

  Endaomal sai just tehtud see töö ja tegime nii ,et ise märgid peale valge markeriga siis geneka ja veepumba rihm maha suurel rattal 6 13võtmega keeratavat polti oli vist mis sai lahti keeratud siis see ratas ära ja pinguti lõdvaks vana rihm ära uus peale ja sai ka pumpa keeratud ja tuli välja, et 2 hammast oli vale nüüd asi korras. Iseenesest on ka selle suurel alumisel rattal märk peal ja ploki küljes ka.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus