Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

taavi00

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  108
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja taavi00 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem
 • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. taavi00

  Lobamokkade rubriik

  Q5-l on iselukustuv keskdiffer (self-locking center differential), ehk veojõu jaotus nagu videol 0:100 ja 100:0 pole praktilises elus võimalik. Marketingi video jaoks on torsenist mõned detailid eemaldatud. Pole küll Q5
 2. Spidosi 3 tk proovind nendes asi vaevalt on.
 3. Jep mootor töötab nii nagu ta seda koguaeg teinud on. Mootripistikuid jms pole puutund need on nii nagu nad minukätte jõudes olid. Imelik ongi see , et viga tuli täiesti lambist mõned korrad tõmbas kellad tumedamaks ja siis puterdas natuke aga siis lõi kellad uuesti normaalseks ja mootor töötas ilusti edasi aga üheltmaalt lihtsalt lampi kõik kellad nullis.
 4. Kelladeploki valgustus töötab ja kui neid pistikuid sai mõõdetud siis mingi vool sinna tuli aga ei mäleta palju. Mingi mass juhtme avastasin täna geneka juurest mis oli lahti, tuleb ta geneka küljest läheb keresse ja sealt edasi rippus. Võib see olla mõni mootori ja kerevaheline mass? Kui mootorile panna kerest mass peale siis mingit vahet polnud. Imelik ongi see, et töötab ainult aku laadimis tuli, taustad ja kui käivitada siis vilgutab ka piduriklotside vms tuld.
 5. Jep kaitsmed kõik korras ja nendes viga pole. Milline kaitse kellade ploki oma on? Saaks äkki mööda seda mingid ühendused üle vaadata?
 6. Nimelt probleem selles, et lambist kadusid talvel kellade plokis kõik näidud ja töötab ainult aku tuli. Kelladeplokis asi pole kuna proovitud 3 plokki ja seis sama. Kust hakata viga otsima ja kuidas ja millised voolud peaks otstele jooksma. Juhtmestikul kuskil ei paista midagi puruks ka olevat. Oskab keegi tarka nõud anda pill oleks vaja kiiremas korras korda saada.
 7. taavi00

  K: 324 td rihma vahetus

  Endaomal sai just tehtud see töö ja tegime nii ,et ise märgid peale valge markeriga siis geneka ja veepumba rihm maha suurel rattal 6 13võtmega keeratavat polti oli vist mis sai lahti keeratud siis see ratas ära ja pinguti lõdvaks vana rihm ära uus peale ja sai ka pumpa keeratud ja tuli välja, et 2 hammast oli vale nüüd asi korras. Iseenesest on ka selle suurel alumisel rattal märk peal ja ploki küljes ka.
 8. taavi00

  Lobamokkade rubriik

  Oskabkeegi öelda kust saada e30 fl esiklaasi tihendi? Poest onvõimaliksiukest asja saada? Mis uus maksta võib?
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus