Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kus tallinnas hooratta tööpinna saab üle treida?
  2. sass

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    kas m30 hooratta kaalud on kellegil teada?
  3. Käidud,tim järgmine kord üritan õige preparaadiga tulla :-)
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    Willard korraldab siin delfi naistekat :-D
  5. sass

    Lobamokkade rubriik

    Avalaksule keegi?
  6. sass

    m50 õliflitri jalg

    pinguti vahetusega murdus ära üks kinnitus,seoses sellega soetasin uue filtri jala,kuid se erineb vähe olemas olevast. kataloog muudatusi ei näita,vana paistab toekam olema ja ühe klapiga,nn uus aga ilma klapita vana 94,95 aaasta uus aga 93,94 aasta mõlemad vanosega pilt milles asi ja kas ma võin sydametahus selle nn uue külge kruttida peale pesu? kas m52 oma sobib ka m50 kylge? autoks 94 a 520
  7. 315CC@ 3bar 365CC@ 4bar 405CC@ 5bar Resistance(ohm): 12 Hole number: 4holes plaanisin kasutada m30 mootori kyljes kuid sattusid kätte õiged tehase omad ja seega need üle hetkel, kellegil soovi pole siis katsetan ikka järgi eelmine omanik kasutas neid pihusteid m20 turbo mootoripeal,minukäes vaid kastis seisnud. hinnasoov sama millega ostsin:100 euri 6tk eelmise omaniku müügikuulutus:http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=11&t=12163&p=92091&hilit=pihustid#p92091 pilt on siiski illustreeriv, võib ka vahetust pakkuda millegi huvitavaga mis e30 seotud kuid eurod maitsevad kõige paremini kontakt:ps päikest!
  8. Aggregate support with oil filter detalil nr 1 http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=11_4861&hg=11&fg=30 94 aasta 520 vanos külge kontakt:ps
  9. sass

    Lobamokkade rubriik

    e30 325i ja 324dt peaks olema aga ühepalju väänet
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    mis võimalused,hüdroõli liitiri hind on mis ?
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    minu ex 324d oli täitsa tragi mu meelest mööda sõidul,pigem kippus 316 karburaator mootoriga e30 tuul poolhaake taha tagasi puhuma kui noka välja torkasid,olgugist et seal 3kw rohkem kui dislal
  12. sass

    Lobamokkade rubriik

    oem stereo huvilistele http://www.kuldnebors.ee/search/varuosad-ja-tarvikud/autode-helitehnika/bmw-stereo/search.mec?pob_post_id=32201928&pob_action=show_post_images&pob_cat_id=10718&pob_image_id=132a9a62214c7037843d70e24869f1f3&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et#132a9a62214c7037843d70e24869f1f3.jpg
  13. sass

    Porimatid, veluurist

    meil on vaja e30 matte,miks jutt käib e36 mattidest?
  14. sass

    Porimatid, veluurist

    ma olen kaheksas ja touringule,jäta oma konto nr ja teen ylekande
  15. sass

    Porimatid, veluurist

    tihtipeale olen sattunud selliste nn õhemate mattide ottsa mis hakkavad kortsu minema jalge all ja lähevad volti,seega tasuks ka seda aspekti silmas pidada. bmw originaalid on väga head ja seisavad paigal.
  16. sass

    M: Bmw 318

    pakun 1999-2000 ?
  17. sass

    Lobamokkade rubriik

    D vitamiini puudus
  18. sass

    Piduritorustik 1.6kupee

    http://realoem.com/bmw/select.do?kind=P&series=E30&arch=1 proovi siit
  19. sass

    Lobamokkade rubriik

    kunagi käisin tallinnast iisakule bussiga ühte e34 touringut ostmas,mõnus kodumaa ekskursioon,õnneks ei pidanud ka kaubaga pettuma või ei tahtnud pettuda
  20. sass

    E30 Touringu ajalugu

    tootmisse läks siiski facelift
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    bronzitbeige metallic töötab minu silmis vaid siis väga hästi kui on ka beez sisu.
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    võtsin bosch lamda
  23. sass

    Lobamokkade rubriik

    lamda andur,pakutakse densot mis on ca 3 korda odavam kui bosch,huvitav millest selline hinnavahe,kas denso on miski odav pügi?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus