Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. Kindlasti on kui ma selle rappitud juhtmestiku veel ülles leian aga kui sa uusi soovid siis neid peaks ka um saama. Pean vaatama mis seisus need on ja nagu arusaan siis esimesi pead silmas .
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Fk.see ülle ekraani päner ajab jube närvi kas need väiksemad olla ei võiks.Mingi asja vaatamiseks peab seda 4 korda sulgema enne kui midagi lugema pääseb.
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma pole nyyd mingi spets aga nooruse aja 325i mida omasin 5a igapäeva autona siis sellel küll mingit kanne jama polnud ja sellest eelmisel 320i sammuti mis oli 3a.minu käes.Piinatud sai sellel ajal neid ikka kõvasti.
  4. hiis

    O esituled (black)

    Väga segane kuulutus seal kus hind on pice 1 mitte 1set.Ok aga need on siiski fl tuled mitte pre omad.Plastikust raamil ja pistikud ka teised neil.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kurjam seda peab uurima
  6. hiis

    M: e30 kupee salong (heas Korras)

    Hm?...?..... Hinad lähevad ikka vapse ulmeks korralikud armatuurlauad juba maksavad ka teab mida .Need liiguvad tavaliselt 20 eur.Ma müüsin vist 15 eur tk. Oli 2tk. kuna muidu neist lahti ei saanud.Kes tagumisi polstreid soovib võin tasuta anda aga neist pole ka keegi huvitunud isegi tasuta. Kardan et nende hindadega sa jäädki neid müüma. Võtta kui up.Aga noh, või on need uued?
  7. 325 i on ka pagasis aku.
  8. Seitsmesel tehti ka lõige plekkile kitsamast kohast ja keevitati kinni pärast see uuesti.
  9. No siis saabki ju lihtsamalt arvele keegi ei tule isegi seda autot vaatam välja. Tallinnas vähemalt ek viitsi keegi seda passida. Läheb siin ka 318 is kirja vahet pole mis seal vahel on pooled autod liiguvad nii siin.
  10. hiis

    Kütusenäidikuga probleem!

    Mattu sul pole siis millist pumpa vãlist või pàgi sees olevat ?
  11. hiis

    E30 pildid internetist.

    Huvitav pole kindlustust teinud rullile sügisest saadik ja keegi pole mind tüüdanud. Hea jutt et maha saad ajutiselt tasuta aga seda ei kirjuta keegi et arvele saab 65 eur eest. NETIS vähe odavamalt . Lihtsam on vahepeal kuuks kindlustus teha .
  12. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mul oleks pakkuda uued linnas .Tel 56909675
  13. hiis

    M: 1 Startec tagatuli

    No poolik lahendus ka nagu.
  14. hiis

    O esituled (black)

    See 140 tk hind.Paar siis 280.
  15. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Spidoka taga olevad kyttuse n'aidiku kinnitused on ikka korralikult kinni we? Need kehva yhendust annavad siis n'aidik ka jamab.
  16. hiis

    M: Tuuning tagatuled.

    Need soobivad fl. ainult.
  17. Enne võttaks Eestist midagi kui neid rapesi mis on nii ära ratsitud juba.
  18. Soovitan ka ,sain oma laperguse velje ka korda seal! TÄNKS VEEL KORD!!!
  19. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mina andsin 30 ära.
  20. hiis

    M: 324TD touring juppideks

    Mis armatuuri eest soovid?
  21. hiis

    O: E30 kupee tagastange

    Värvus pole oluline we?
  22. Seda viimast näeb tallina esinduses ka .;-))))
  23. hiis

    299TFC ümber registreerimata!

    Auto on ju arvelt maas kindlustust ka pole keegi ei liigu sellega ja su emal ei lähe ka kindlustus kallimaks kui uue ostab. Kui autoga pole liigeldud 2 a.siis on ta ju nüüd arvelt maas.Pole kellelgi prob. Kui uus omanik tahab liigelda siis ta pea selle nagunii oma nimele tegema ja arvele võtma.THÜ ta muidu läbi ei sa ju.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus