Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Metsikoja

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  10
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

2 meeldimist

Kasutajast Metsikoja

 • Tiitel
  Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Avastas et vedrudega ka porri tehtud ning sai uued madaldus vedrud ära tellitud 60/40mm. Järgmisena vaja mõranenud armatuur välja vahetada ja selle saab ka õnneks järgmine nädal, koos uue süütepooliga
 2. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Sai tiba nokitsetud. Pidurite kallal nüüd mõlemal pool uued klotsid, silindrid ja vedrud.
 3. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Aga muidu kui kellelgi soovi siis see m30b30 mootor 300€-ga müüa. Koos kastiga ikka. Ees pool on pilt ka kuis ta käru peal on ja müün samas seisus.
 4. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Aga muidu kui kellelgi soovi siis see m30b30 mootor 300€-ga müüa.
 5. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Algul peale ostmist sai käidud küll, aga nüüd paar kuud juba masin garaažis ja vaikselt nokitseb, teeb seda porri viisakaks, mis siin eelnevalt tehtud on.
 6. Metsikoja

  M: E30 M10 mootori osad, käigukast

  Süütepooli ja puduri võimendit on pakkuda?
 7. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Otsustasin, jätta pilli nii nagu on, kuna tundub tõesti justkui väärt pilli raisku laskmine, kui see ümber ehitada. Üritan keretööd kenasti ära lasta teha ja korralik bbs alla ning vast juba kannataks isegi linna peale tulla.
 8. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  See m10 mootor võib ka isegi vahele jääda, aga palju selle tegemine minna võiks, et see masin oleks selle mootoriga suuteline midagi ilusat ka tegema. See m30b30 pole ja just hea valik järele mõeldes, aga olemas ta on ja mõtlesin et miks mitte proovida vahele leiutada või mis head nõu siit tuleks mida mul oleks mõistlikum teha.
 9. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Oskab keegi mulle selle m30 mootori elektriskeemi anda et saaksin selle m10 mootori pistikuga kokku sobitada, ning tekkis ka küsimus kase sellel pildil oleval ajul juma immo ka? Ja oleks veel tänulik kui keegi oskab infot anda kellegi kohta kes juba oleks sellist mootorit peale aretanud ja see teeks asja minu jaoks oluliselt lihtsamaks, kuna praegu ei teagi kas tuleb ise mootori käpad teha või sobivad mingi muu isendi omad ka sinna. Kõik asjalik ja minu elu lihtsamaks tegev info, ning abi vägagi tere tulnud. Ette tänades Margus!
 10. Metsikoja

  318i kupee '87 Margus

  Tere siinse pere rahvale, otsustasin siia teema teha kuna sai nüüd kunagine unistus teoks tehtud ja soetatud vähe kõbedam rullikas. Masin ise aastast 1987, ning plaanis sellest pillist üks korralik asi teha, mis teeks linnapildis nii välimuse kui ka olemusega nii mõnelegi teisele silmad ette, ning selleks vajan ka Teie nõu ja jõudu. Masinast siin siis tiba lähemalt ka veel: Mootori- 1.8i 77kw R4 (m10) Väljalaske aasta - 1987 Üldine pool- el peeglid, mehaaniline rooli, kalts sisu mis täitsa normis seisukorras. Ümber tegemis plaanid: Mootor- 3.0i 138kw R6 (m30b30). ootab peale panemist. Esi sild lock kitiks. ootab peale kruttimist.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus