Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Metsikoja

318i kupee '87 Margus

Soovitatud postitused

Tere siinse pere rahvale, 

otsustasin siia teema teha kuna sai nüüd kunagine unistus teoks tehtud ja soetatud vähe kõbedam rullikas. Masin ise aastast 1987, ning plaanis sellest pillist üks korralik asi teha, mis teeks linnapildis nii välimuse kui ka olemusega nii mõnelegi teisele silmad ette, ning selleks vajan ka Teie nõu ja jõudu.

Masinast siin siis tiba lähemalt ka veel:

Mootori- 1.8i 77kw R4 (m10)

Väljalaske aasta - 1987

Üldine pool- el peeglid, mehaaniline rooli, kalts sisu mis täitsa normis seisukorras.

Ümber tegemis plaanid:

Mootor- 3.0i 138kw R6 (m30b30). ootab peale panemist.

Esi sild lock kitiks. ootab peale kruttimist.

15879412_1325953854122927_784164196_n.jpg

15877777_1325954030789576_437575273_o.jpg

15878348_1325953440789635_1620157216_o.jpg

15902901_1325953087456337_347875224_o.jpg

15857703_1325953510789628_476539706_o.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Oskab keegi mulle selle m30 mootori elektriskeemi anda et saaksin selle m10 mootori pistikuga kokku sobitada, ning tekkis ka küsimus kase sellel pildil oleval ajul juma immo ka? Ja oleks veel tänulik kui keegi oskab infot anda kellegi kohta kes juba oleks sellist mootorit peale aretanud ja see teeks asja minu jaoks oluliselt lihtsamaks, kuna praegu ei teagi kas tuleb ise mootori käpad teha või sobivad mingi muu isendi omad ka sinna.

Kõik asjalik ja minu elu lihtsamaks tegev info, ning abi vägagi tere tulnud.

Ette tänades Margus!

Muudetud , muutis Metsikoja

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Miks selline mootori valik?  m30b30 ju täielik p..sk. Originaal m10 mootor minu silmis üks õnnestunumaid. 

Juhul, kui vana mootori müügi soovi, võid hinna ps panna!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Miks mitte m20b25,ei pea midagi leiutama? Kas see raskem kolakas ja 13kw rohkem + palju ümberehitusjama tasub ära üldse lõppkokkuvõttes?

• Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See m10 mootor võib ka isegi vahele jääda, aga palju selle tegemine minna võiks, et see masin oleks selle mootoriga suuteline midagi ilusat ka tegema. See m30b30 pole ja just hea valik järele mõeldes, aga olemas ta on ja mõtlesin et miks mitte proovida vahele leiutada või mis head nõu siit tuleks mida mul oleks mõistlikum teha.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hea nõu on ,et tee kere korda ja jäta mootor sama ,siis on see rull ka midagi hiljem väärt.

Muudetud , muutis sass
  • Meeldib 4

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui seda 3.0 vaja pole void mulle kir mis hinnaga maha müüd, kui huvi

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Otsustasin, jätta pilli nii nagu on, kuna tundub tõesti justkui väärt pilli raisku laskmine, kui see ümber ehitada.

Üritan keretööd kenasti ära lasta teha ja korralik bbs alla ning vast juba kannataks isegi linna peale tulla.

• Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siiamaani pole Teil ju mingit probleemi linna peale minemisega olnud? Päris korralikult olete siiski lumes masinale Tartu peal hagu andnud. Mida Te nüüd siis järsku häbenete? :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Algul  peale ostmist sai käidud küll, aga nüüd paar kuud juba masin garaažis ja vaikselt nokitseb, teeb seda porri viisakaks, mis siin eelnevalt tehtud on.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aga muidu kui kellelgi soovi siis see m30b30 mootor 300€-ga müüa. Koos kastiga ikka. Ees pool on pilt ka kuis ta käru peal on ja müün samas seisus.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Avastas et vedrudega ka porri tehtud ning sai uued madaldus vedrud ära tellitud 60/40mm. Järgmisena vaja mõranenud armatuur välja vahetada ja selle saab ka õnneks järgmine nädal, koos uue süütepooliga ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus