Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kus kandis see pessitseb,pole n'ainudki ,
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Läks 2 päeva tagasi just sisse tellimus.
  3. Kas alum. Osa on veel ok.Võtaksin ära küll kui ok.
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Järgmine päev oli muudedud kuna soovisin tühistamist tellimusele sellise postikulu pärast. Nüüd siis 5 eur kopikatega. Jube huvitav ikka kogu aeg jälgi igasugu jama ,muidu surutakse kurat teab mis arveid ette. Viimasel ajal nagu koguaeg tahetakse igasugu ime teenuste eest lisa saada.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hm.tegin siis H2 tellimuse ülle pikkema aja ja no kas kohale toimetamine maksab juba 31,50 eur see on küll mingi nali we?Peopesa suuruste asjade eest.See on küll mingi ulme postikulu.
  6. hiis

    MÜÜDUD

    Pagan enda omale ostsin 1,5a. Tagasi 5 eest.Oleks pidanud vist hulgi ostma .
  7. Up .kiiresti oleks vaja pre esistange kinnitusi.Peeglitega põleb ka juba.
  8. hiis

    MÜÜDUD

    Um. saab selle märgi ka 5 eur eest.
  9. Loodetavasti tuleb teil järgmine nädalavahetus ka selline nagu praegu. Oleks seekord oleks isegi kohal ,nüüd aga praen ennast siin rannas niisama .
  10. Kas on eri lajusega ka ?
  11. Huvitav jah et seieritega kell see puha pre teema ,325 peaks juba temb. n'aitajaga ja tigi kell olema . Aga noh eks see ole maitse asi kunagi vahetasin enda rullil ka selle seieritega kella vastu mis on tunduvalt lollikindlam.
  12. Seestpoolt pilti sooviks .
  13. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Me uudistasime seda 007 vena autot siis samal päeval,märkasin et tal tagumised kõllid aknalaual samad mis mul.
  14. hiis

    Tagatulede tihendid

    Jah eks oleneb kus asud ma sõidan sealt kogu aeg mööda kui maale lähen seega ma jah seda sõidu kuuluna ei osanud arvestada .Kullerite järgi on aga linnas kodus istuda palju ebamugavam ,peavad ju pakki kätte andma ja pole eriti palju just kodus ,eixxil on siin eelis oma maja ja maa jääta ainult ukse taha ootele .-))))
  15. hiis

    Tagatulede tihendid

    Eks tasub mõlemist küsida ,h2 on see vahe et 1 asja saamiseks peab siiski posti kuulu ,maksma 4 eur veel suurema asja puhul 8 eur .Mida ma um maksma ei pea väikese asja puhul.
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Vapp kaob tagant ja see suurkiri .Mis veel?
  17. hiis

    Tagatulede tihendid

    Pisiviidinad ikka pea sama hinnaga ostsin just need plekkid esimestele püstakutele laagri kaitse omad um -ist olid sama odavad kui h2. 4eur ainult.
  18. Igasugu kroom liiste seedanile ka pakkuda ja muud mudru.
  19. Otsin ikka veel siis peegleid ja kõrvalisyuja poolsed ust oleks vähemalt vaja.
  20. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Rullist on seal alles kere ja armatuur
  21. 10 000 Paneks juba m6tlema aga noh sellise vanusega autosi liisinguse ei lasta ja see raha peab taskust v6tta olema .
  22. Ausalt samad pea m6lemad uuemal tuled nati tigedamaks tehtud ja kapottile paar volti sisse l6dud neerusi ka veel veenitatud muidu pea sama . Mind sellised asjad eriti ei h'airi .
  23. Kyll ta 15a p'arast ka teie jaoks ilusaks saab.Siis on pooltel Bmw hamabad eest puudu...........
  24. No sellise raha eest ma võttakß juba z4 liigi vanema a.käigu puhul jääb veel 5000 eur tasku. http://www.auto24.ee/used/1999717
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus