Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY SUVEPÄEVAD 2018 Loe veel... ×
E30 COMMUNITY
mutant

M: e30 2,7L 89a. 140 kw.

Soovitatud postitused

See ei tohiks olla alpina mootor vaid ise strõukitud ;) Tegu siis mu vana töökaaslase autoga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See annab välja ~135kw max, kui kasutatud ainult BMW originaalosi. Natuke modifitseerides on 140kw võimalik.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mtech2 origiaal ? :rolleyes:

Mtech2 originaal jah,esispoila oli kaa kuid see varastati ära.

See ei tohiks olla alpina mootor vaid ise strõukitud ;) Tegu siis mu vana töökaaslase autoga.

just nii :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hmm,peaks,võiks jne?Kas on või ei ole? Kui on siis peaks olema ikkagi mingi mõõtmistulemusi näitav paber vöi nii?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma ei saa aru, nii kui mõni strõukermootoriga pill tuleb siis kõik targutavad ja tahavad dynolehte. Küll see kes osta tahab võib mõõta kui tal soovi on. Ilmselt lähtutakse netis leiduvast palju selline kombo välja peaks andma.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hmm,peaks,võiks jne?Kas on või ei ole? Kui on siis peaks olema ikkagi mingi mõõtmistulemusi näitav paber vöi nii?

Mina pole teda strõukinud,ostsin ta 5 aastat tagasi isikult kes tõi ta sellisena saksast...mulle pole selle kohta mingit mõõtmistulemustega paberit vaja...piisas sellest kui sai esimese sõidu tehtud :D Kui sulle midagi pinnuks silmas on siis sa ei pea kommenteerima,sa pole kohustatud! -_-

Ma ei saa aru, nii kui mõni strõukermootoriga pill tuleb siis kõik targutavad ja tahavad dynolehte. Küll see kes osta tahab võib mõõta kui tal soovi on. Ilmselt lähtutakse netis leiduvast palju selline kombo välja peaks andma.

Täitsa õige jutt! ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siis kirjutagi, et persedüno järgi 140kw. Õige mudelinime võiksid ka kirja panna ja mis võimsus passis kirjas on.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus