Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Tiit

Moderaator
  • Postitusi

    1 946
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    84

Kõik, mis Tiit postitas

  1. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Sae pooleks siis
  2. See ikka isetehtud. Kauba kirjelduses ka öeldud, et see ümbertegemise komplekt, mida tuleb veel ise natuke modida, et külge sobiks. Saksas ei pidand mittetöötava regulaatoriga läbi saama ülevaatuselt seega ebays nende komplektide hinnad mõnuga tõusnud. Reaalselt enamasti tegu Fordi pöördnupu ja parasjagu kättejuhtunud mootoritega mis siis parajaks tehtud rullikale Mootoritele käivad vardad keermega külge seega pole probleem neid pikemaks või lühemaks teha.
  3. Autotrade müüb ATEM toodangut. Faceliftile sobivad need. E34 varuosade all.
  4. www.autotrade.ee klaasid meeldisid rohkem millegipärast.
  5. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Päris voolukaablit võid tööriistamarketist osta- pole ohtu, et peale vaadates normaalse jämedusega juhtmest enamuse moodustab ilus läikiv isolatsioon
  6. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Endal oli kunagi see asi mõttes: http://www.talkaudio.co.uk/index.php/index.html/_/reviews/subwoofers/pioneer-ts-wx77a-r368 Selle vist kannataks mõõtude poolest ka pagasnikus lakke kinnitada. Hind kõige meeldivam pole. Kuna sul aku ees siis väiksema aktiivsupaka saaksid ka paremasse küljetaskusse mahutada- jääb kõik ruum alles
  7. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    B27 väntvõll vist raskem kui teistel elukatel ja peale selle on sinu moto raskuskese kõrgemal kõvasti
  8. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Metalheart vist tegeles tolle kalendri tootmisega ka, ehk jäi tal üle miskit.
  9. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Su kuut on juba roostes. Ära põe, minuoma on ka.
  10. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Kas ma pakkusin, et ta mind nägi või väitsin, et on?
  11. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Mis kell ja mis suunas? Ise samuti liikusin mingi aeg sel trassil Tallinnasuunas
  12. Tiit

    M:325ix 1989 sedaan manuaal MÜÜDUD!

    Kas ix-il pole tagasild jäigalt(pidevalt) ühendatud ja ainult esisild saab veojõu läbi visco?
  13. Mina ei tule, mind aeti ära Eestist selleks ajaks.
  14. Tiit

    juhtmed

    Minu eelmisel M40 olid need samuti lahti
  15. Siis ju hea võrrelda, kellel suurem
  16. Tiit

    U: kleepsud

    Pakkuge offroadiklubile
  17. Kui preili Airi koos kabrioga näole annab siis peab ikka tulema kaema seda toredust
  18. Tagatiiva laienditel alumised kinnitused ära murdunud mõlemal Kas kinnitustüüblid on olemas?
  19. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Limpat soovitaks.
  20. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Tagasi läheb raskemini- vaja ju vaip sinna vahesse tagasi suruda. Kas aastarvust või millest iganes sõltuvalt on põhjamatt mürasummutuse küljes kinni.
  21. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Taha minevad vendi torud lähevad ees läbi vaiba ju, see lisatakistus millest vaja vaip üle tõmmata. http://i72.photobuck...an/DSCN0997.jpg http://i253.photobuc...te/IMG_4766.jpg Siin näha konditsioneeri või mikrofiltriga ahju korpus- ulatub madalamale ja rohkem käigukangipoole kui ilma nendeta variant.
  22. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Kas siduripedaali alt võtsid piiraja ära? Kui su autol on tagaistuja jalgadele ka ventilatsioon siis mina olen selle ennem vaiba alt välja urgitsenud ( põhja ja kardaanitunneliküljes 2 plastmutriga). Vaip on ahju all päris tihedalt kinni, kui on konditsioneeriga või mikrofiltriga ahi siis ilma ahju lahti laskmata kätte ei saagi vaipa sealt alt. Eraldi mingit kinnitust seal vaiba jaoks ei ole.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus