Hüppa postitusse

Myyr

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    68
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

759 profiili vaatamist

Kasutaja Myyr saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. 11 34 1 706 609 koodiga. Vaja oleks ühte. Asukohaks pärnu 56846122
  2. Myyr

    O : M20B20 karterit

    Oleks tore, kui asuks pärnus, sest saatmisega aega ei ole. Otsin siis tervet karterit. Kui oled pärnust siis saada pm !
  3. Myyr

    Süüte ajastus m20b20

    Endal ma sain ainult nii paika,et rihma märgid paika ja siis rootor ka 0 asendisse. Peale seda sai päris hea
  4. Myyr

    O : E30 kiiruse andurit

    Ikka otsin
  5. 525, diffris asetsevat Pärnu! Pakkumised psi ! Anduri kõrvad peavad olema erinevate pikkustega
  6. 40€ ja asuvad pärnus 56846122 Müügiks siis 2x15mm
  7. Myyr

    M : Küünlajuhtmed/tihendid M20'ele

    M30'le küünlajuhtmed 50€ 4max. Sobivad vanemale tüübile, ( kaanele minevad piibud on n.ö põlved)
  8. Myyr

    Kes, kus ja keda nägi

    Järelikult lihtsalt tundus midagi seal spoolivat
  9. Myyr

    Kes, kus ja keda nägi

    Valge E30 ( turbokas vist ) föönitamas pärnus, kaubamajaka ristmikul.. oli vist kolmp ja peale 6te mingiaeg. Keegi võtab omaks ?
  10. Ei olnud lampi. Kunagi sai kogutud infot m20'te kaante kohta, portides saad paremaks kõvasti aga mitte niipalju,et oleks eelis suuremate klappidega kaane suhtes. Midagi mis on alles jäänud veel mul http://www.upload.ee/?page=finished&upload_id=2079ddbf8400ee9314f96667eaa3801f
  11. Porditud '731 = peaaegu '885'ega Porditud '200 = '731'ega sest klapid on väiksed '200'l
  12. Myyr

    Kardaani sobivus

    Küsimuseks siis see,et kas ma pean otsima uue kardaani, mida sobitada kokku m50'e kasti ja diffriga? Autoks E28. Või saab kasutada stocki? Kuna m20'e kast jääb mootori suhtes veitsa nurga alla ja mõtekam oleks nagunii panna alla m50'e kast, siis ongi väike probleem nüüd
  13. Myyr

    M : E30

    Kui nüüd tõtt öelda, siis ma eitea mida sina vaatasid. 800€ eest sa seda autot ka ei saaks. Kaasaarvatud ilma velgedeta. Ise olen ma seda vaadanud ja ka lähemalt uurinud. Kõvasti korralikum kui enamus rulle mida saanud oma silmaga näha. Ma eitea mida sina seal piduri ja siduri pealt näha said, 40km tunnis ei anna sulle mingit aimu ei lsd'st ega ka piduritest. Ainuke pilt mis omanikult praegu sain
  14. Myyr

    M : E30

    M20B25 E30 325 126 kw 86 aasta. Sedaan must. 2 elektriaken ja peegel. Rulookardin, katuseluuk, lsd differ Autol all msw nuova s3 veljed Asub pärnus, Lisainfo 58076987 ! Hind koos velgedega 1500€ Auto on väga korralik Helista julget !
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus