Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

markusH

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    296
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis markusH postitas

  1. markusH

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin Vazza m-techi ka fooritaga ära. Tagumise stange kroom on küll niru..
  2. Pakkuda 4.45 ülekandega lsd differ. Ei tee häält ega leki õli. Lukk toimib. Kui rohkem aega leian, mõõdan maksimaalse väände üle. Originaalis e34 alt pärit. Hetkel on 325ga proovimisvõimalus ka olemas. Hind koos e30 tagumise kaanega 450€, ilma kaaneta 350 €. Müügiga kiiret pole. Asub Viljandimaal, kindla huvi korral saan transportida Tartusse või Tallinasse. 56730135 või PS Vahetusvõimalus megasquirt 2, m-tech 1,2 asjade vms huvitava vastu. Pildilt parempoolne
  3. markusH

    e34 differ e30le

    Kust otsast korpus pikem on? Tee pilt ära ja saada mulle ka.
  4. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Hinda tasub sealt ka küsida: http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=198509 Ma ei tea palju Eigo alla saab aga h2-st on hinnad madalamad..
  5. Pigem M30B34 koos b35 õlifiltri korpuse ja karteripõhjaga.
  6. markusH

    Lobamokkade rubriik

    http://www.hooandja.ee/projekt/konkurentsivoimelise-ralliauto-ehitamine
  7. markusH

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    s38b36 oma on bolt-on, komplekt pole m30b35 omast kuigivõrd palju kallim ka..
  8. markusH

    Nookurite vahetus

    Üldiselt see auto peal vahetamine paras peavalu ole, pead spets abivahendi tegema omale, millega nookurite võlli välja pressida saaksid. Soovitan mõlemad võllid/torud/latid tervelt välja tõmmata ja üle kontrollida - minul lõi need ka kõveraks.
  9. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Kõik e34 diffrid kindlasti ei istu. Neil mida mina näinud olen (188-sed) on kõik esimesed kinnitused teistmoodi olnud.
  10. markusH

    m20b25 klõbin(tiks)

    Pihustid võivad ka tiksuda..
  11. Tahad neid kõlareid vist cabriole? Kui jah siis arvesta sellega ka, et tagumiste kõlarite jaoks eriti ruumi ei ole. Laiema/sügavama magnetiga kõlarid ei pruugi ära mahtuda auku, tagumine sein tuleb vastu.
  12. Ma üritasin kunagi eestikeelset ka teha http://xn--hrak-0qa.eu/e30/ Aga laiskus sai mingil maal võitu..
  13. markusH

    Lobamokkade rubriik

    tallinnas mustamäel peale 5 võib kätte saada, võin kolmapäeval kogunemiselt ka läbi hüpata kui vaja 56730135
  14. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Kolimise käigus ilmusid kunagi tehtud e30 kleepsud välja. Kuna mul pole neid enam kuhugi kleepida siis annan huvilistele tasuta ära. Lõikasin paintis välja millised auto peal jäävad ka, mõõdud olid vist ~25x5cm. Mõlemat on umbes 10tk. Ja kes tegeles võimendite parandamistega siit? Taasavastasin võimendi mille pidid kunagi üle vaatama, ei mäletagi mille taha asi toppama jäi.. (Bolt B.350.1)
  15. markusH

    K: pihustid?

    Minul ei ole mitte midagi. Tulemused on mõõdetud on 3 bar rõhu juures.
  16. markusH

    K: pihustid?

    b20 -> 0 280 150 716 -> 134 cc @ 3 bar b25 -> 0 280 150 715 -> 149 cc @ 3 bar mingi teine kataloog annab ka suurusi vastavalt 152cc ja 154cc aga õiged on pigem need esimesed.
  17. markusH

    Läinud!

    Lukku
  18. markusH

    K: E30 Pick-up

    Aga miks mitte juba e30 compact
  19. markusH

    E30le peale M30 2,8 135kw

    Kollektoreid ei pea aga originaal leegitorud enam ei mahu alla (vähemalt minul ei läinud) Igal juhul soovitan karteri ära vahetada ja mootori ikka võimalikult taha viia - kui muud ei ole siis vähemalt neid tegelasi on vähem, kes teavad kindlalt väita kuidas sinu auto kurvidest halva raskusjaotuse tõttu välja lendab...
  20. markusH

    E30le peale M30 2,8 135kw

    Karteripõhja suhtes oled õiget asja kuulnud. 2,8 minuteada kõik vanema põhjaga, st kui kuulad traxi ja midagi karteripõhjaga ei tee siis saad auto kus mootor paikneb üsnagi ees (nagu minu omal) - ette mahub ainult üliõhuke jahutusradikas ning summuti ehitust pead juba kollektoritest alustama. Uuema tüübi phi teise kujuga ja motorit annab tahapoole paigutada. Uuemate m30 vannid (e32/34-lt) sobivad 1:1 muidu, vaja vahetada ka veel õlipump (õigemini osa õlipumba korpusest koos õlivõtturiga) Mõningad pisemad muudatused olid ka veel seoses karteri kuju muutusega (geneka mingi kinnitus enam ei sobinud vms) Täpsemalt ei mäleta..
  21. markusH

    Bmw 318 e30 86a. 400eur

    Ma olin ilmselt eixi ja praeguse omaniku vahelüli. Midagi muutunud peale lõpupüti ja hinna kahekordistumise pole. Müües olid korralikud talverehvid ja põllelisa oli ka enam-vähem. Muu seal küljes on prügi. Aga muidu edu müügiga !
  22. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Mis siis keretüübi üheselt ära määrab? Ma ise mitut versiooni kuulnud (nt b piilarite olemasolu või tagaistujatele eraldatud ruumi järgi)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus