Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
matu665

Diffri loks

Küsimus

Enamus e30 omanikke ilmselt kursis sellega. Keegi teab kas on kuidagi võimalik vähendada loksu diffris?

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 6 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Üldiselt viga satelliitide võlli pesas mis ovaalseks kipub kuluma. Diferentsiaali osa välja vahetada vähem kulunuma vastu peaks asja korda tegema. Igaks juhuks suure hammasratta ja tiguhammasratta vahet loksutada ja laagreitele pilk peale heita, sest kunagi ei tea mis leida võib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Väike loks on seal suuremal osal difritel sees mis tavaliselt kuidagi tunda ei anna. Sul siis sealt täitsa pekkis või? Regull rõngad äkki puuduvad või on lihtsalt sul see kompott nii kulunud, et tuleb välja vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Pooltelgede poltidega kinnituva kaane/katte (kuidasiganes neid nimetatakse) alt pead distantsseibi vahetama - juhi poole x võrra õhem ja kõrvalistuja poole sama võrra paksem (muidu ajad laagrite eelpinge paigast)

Seibide komplekte saada kahes mõõtude vahemikus, mõlemad maksavad h2-s 43€

33139065734 1.45MM-1.69MM

33139065735 1.72MM-1.96MM

 

Kaku differ lahti ja mõõda praegused seibid ära ja oleta mis mõõdus sul uusi vaja võiks minna. Kui hästi läheb siis saad ühest komplektist mõlemad. Lõplikud mõõdud selguvad niikuinii katsetamise käigus, backlash peab jääma 0.06 .. 0.14 mm (osad alllikad ütlevad 0.075 .. 0.09 mm)

Üle jäänud seibid võin ma poole hinnaga ära osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Võta kaane alt rõngas ära. Joonista plekitükile selle kontuur ja lõika välja. Kui vaja tee mitu tükki. Plekki on erinevas paksuses saada.

Ise just klopsisin mitmest doonorist 4,27 ülekandega LSD kokku. Kuna eelarve on piiratud ja täppismõõteriistu pole, saime plekääridega päris lähedaseks :) Kuna element tuli diisli difrist, pidin treialilt hammastega taldriku alla rõnga tellima. Ja pikemad poldid ostsin samuti. Ja kuna supleriga mõõdetud 6,5mm osutus ebatäpseks, tegin ka sinna vahele ühe plekkrõnga lisaks. Tosin korda difrit kokku-lahti pannes-võttes sain loksu käega tunnetamatuks ja ei poo ka.

P.S. rõngaid tehes lõika poldiaugud plekikääridega väikese varuga välja. Pleki puurimine on põleotsas vastik ja ohtlik töö.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus