Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Kassu321

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

156
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

Kassu321 võitis päeva viimati 28. juuni 2016

Kassu321 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

17 meeldimist

Kasutajast Kassu321

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    320i, 320i, 318iT, 320iA

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Kassu321

Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

@aeromotors.ee ei ma ei tööta seal, kontrolli oma fakte. Uuri netist turu solkimise ja kõlvatu konkurentsi kohta definitsioone, saad veidi targemaks. Mina siin seda rohkem ei kommenteeri. Vast tulevikus näeb, mis edasi saab. K
  2. Kassu321

M: e30 m20 kraami!

Lett filtril fixuses 6,59.- bosch 5.- , mis filtriga veel kaasa tuleb et hind ca 2 kordne?
  3. Kassu321

M: 320i (m20b23) 1988 kupee

Up
  4. Kassu321

M: 320i (m20b23) 1988 kupee

Uuesti teemakorral. Mitmeid asju lisandunud ja vajab pisikest nokitsemist et sõita saab (juhtmestik peale ja cooleri torustik/õlitorustik teha lõpuni).
  5. Kassu321

M: töökoja seadmet ja tööriistad

Saage kõik kokku kes eraldi asju tahavad, pange papp valmis ja annan kõik korraga ära. Eraldi lihtsalt ei viitsi jupitada. Minu huvi on saada plats korraga puhtaks. Kaspar
  6. Müüa siis piltidel olevad asjad. Müün kõik koos. Hind 750.- . Kontakt PS või 58194696. Asuvad need asjad Tabasalu lähedal. Piltidelt puudu õhuliinid koos vajalike kinnituste, otsikute ja muu vajaminevaga.
  7. Kassu321

Alghinnad ei olegi samad kellelegi. Vastavalt läbimüügile saad hinnad paremaks. On ette antud soovituslikud jaehinnad ja osadel tarnijatel (ka tootjatel/brändidel) ka miinimum jaemüügihinnad. Nad müüvad olematu kattega neid tooteid ja seega solgivad turgu. Muideks turu solkimine on seadusega karistatav kui ebaaus kauplemisvõte. Eeldan et enamus tarnijaid saavad ka varsti ühe laua taha koos istuma, et lõpetada kollektiivselt neile kauba tarnimine. Selline mõte on tulnud eesti ja euroopa suurimatelt tarnijatelt muideks. Situatsioon ei ole selline, et poh las müüvad ja tarnijad saavad oma kasumi niikuinii kätte. Hoopis vastupidi, alguses tuleb jah käivet ja selle tulemusena kõige väiksemad edasimüüjad/jaemüüjad hakkavad nende tegevuse tõttu ära kaduma ja suuremas plaanis on see kõigile niikuinii kahjulik. Majanduse põhitõed lihtsalt. Minul endal suht savi, mis nad teevad, sest endal kliendibaas korralik all. Aga lihtsalt tähelepanekud hetke turuolukorrast. Tahavad samamoodi ära solkida nähtavasti nagu rehviäriga tehti kunagi.
  8. Kassu321

Eks tuleb vaadata kuniks neil seda tööd jätkub. Kui müüa tooteid ainult 0 kattega või ebanormaalselt odavalt siis kauaks seda pidu ei jätku. Turusolkijad põhimõtteliselt. Enamus tarnijaid neil sama meelt.
  9. Kassu321

320i (m20b23) '88 - Kaspar

Nonii Kõigepealt kiitus P2hklile et masina uude kohta lohistas. On aeg asi käsile võtta ja seega lasen sõbral viimased tööd teha ära. Ise olen vahepeal hunniku osi kokku kogunud, mis peaksid lähiajal oma koha ka autos leidma. Cooler, torustik, õlijahuti peaksid saama varsti valmis ja kohe pärast seda saan uue juhtmestiku ka MS-ile peale. Igaks juhuks ka pilt sest niisama tekst on kuiv
  10. Kassu321

318i Coupe '90 - P2hkel

Ekstra kena näeb välja . Tundub et saad enda oma ennem valmis kui mina. Kaspar
  11. Kassu321

Otsin töökoda

Ise saan aidata samamoodi. Olemas väga korralik töökoda Meistri 20, õikal. 5819469kuus. Kaspar
  12. Kassu321

O: 2D aku pagassi komplekti

Ostan pealkirjas mainitud komplekti. Võib olla ka 4D või touringu oma. Asukoht: Tallinn Kontakt: PS või 5819469kuus Kaspar
  13. Kassu321

M: 325i kardaan

Kastipoolne flants näiteks poldi august järgmise auguni. Eixil raudselt kotka pilk kus ütleb kohe ära
  14. Kassu321

O: suure flantsiga kardaani

up
  15. Kassu321

M: 325i kardaan

Pildilt ei saa aru (ma poolpime ) aga kas suure flantsiga? Kaspar

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus