Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. NIi, tätuisa töötav lukkude komplekt küljes, nii siis süütelukk, juhilukk kui ka pagassi lukk.
  2. Toivoku

    O: mõningad varuosad

    differ olemas m20b20 mootoriga isendi alt. paneme hindeks 70 ja kohapeale tulles võid tingida ka
  3. spidokas hetkel 40nega bronnitud.
  4. Toivoku

    M: radikas, pre 325i ?

    kus sa asud sellega?
  5. pagasnikus polnud midagi ja udutulesid ei olnud selle, udukaid tutikaid saan pakkuda 100 euri paar hella toode.
  6. hindadeks siis vast, 10 euri tk pudelikorgil ja plekkveljel 5 euri tk. pilte ei ole hetkel.
  7. enamvähem komplektne auto Istmed räbalad aga mehhanistmid toimivad, armatuuri pole. Läinud on kapott, tagatuled tagastange kommutaator, lagi spidoplokk, polstrid ja kindlasti veel mingeid pudinaid.
  8. Toivoku

    M:recaro istmed

    Ma eitea kas sulle on pakkumisi tehtud , aga kuna sa müüd neid juba kaua siis pakun 50.-
  9. kasti küljes olev silinder ikka katki.
  10. no pakun sisi 45ga seda tutikat potti
  11. bilsud, sachsid 51mm püstakule. nii sportlikumad kui ka tavalised, aga korralikke otsin
  12. Toivoku

    O: logareid preface

    mu ltagakoobastes augud sees, ei jaksa see aasta keevitama hakata. Okei, aga tellin alvadist need tagumsiedja kui eix saad siis võta esimesed mulle.
  13. Toivoku

    O: logareid preface

    NO alvadi nimeline koperatiiv pakub ka, vast võtan sealt.
  14. Toivoku

    O: logareid preface

    Ku isaaad siis too, sest mul viskab ees kõik seelle pasa esitiibade vahele
  15. ma eitea kas preface ja faceliftil mingi vahe ka aga logareid oleks vaja, kõikki 4 ja korralikke mitte nipukatega lapitud.
  16. atlantvaruosad.ee mingi 35 euri oli tutikas.
  17. ehk siis külgede pealsed osad. Hinnaks 25.-?
  18. Toivoku

    O: 4x100 Flantsid

    mingid 15 mm mul on garaazis aga neil pole tsentriosa, annaks ära mingi 15nega.
  19. Tutika tagapüti võin müüa 50 euriga.
  20. Toivoku

    lukku kustutada

    esiistmete küljest turvavöövastused müüd eraldi? Udutulede ümber see raam mis tuld kinni hoiab on mõlemal olemas või ainult ühel?
  21. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    VÕid neljap ka autoga tuua, mul savi helistame homme õhtul üle siis ütleksin kellaaja 58344541
  22. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    too õõtsad, võin ära pressida. või noh kui ei viitsi ise alt ära võtta siis mingi kolma/neljap võid auto tuua paari tunniga peaks olema vahetatud
  23. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    enimor met tööstuse tänaval.
  24. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mul tuli kõrvust rohkem sitavett kui põhjatallinnat kuulates
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus