Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    O: 325i bensiinipump Lukku

    Uus pump homme 50.- tootjaks M&D ja 42.- messmer, 1-2 peäva tellimisega maxgear 30.-
  2. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    saku tänavalt keeras täna välja hall preface kupee, tagakapsel oli puudu veljelt, tundus mõnus ja sile.
  3. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    seal türi tänaval vedeles see kollane m3 ka vahepeal pikalt. mõnikord seal huvitavaid pille. aga millises romulas see e21 on?
  4. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    m52 on kõik trossiga gaasiga, m54 on alles elektroonilise gaasiga.
  5. Toivoku

    Ülevaatuse teema

    seeon nii haige teema üldse, tean mitmeid rulle millel passis 17 sees ja teisi mehi koinitakse.
  6. Toivoku

    kustutada

    Kuidas sa sinna otsa paned m50 sisselaske? drosselid ju erinevad ja ei klapi ,kyll aga vanal m52 oli see lihtsasti teostatav. pihustid erinevad kütuselatt , erinev. Siia otsa pannakse m54b30 sisselaskekolle.
  7. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    anna mingi kood.
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mina olen e34 525i oma kasutanud, peabn kyll aretama veits ja fviilima ja lihvima aga saab. e36 328 oma ma isegi ei kujuta ette kuidas sinna ära peaks see mahtuma
  9. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=99&t=285452
  10. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    jah pähke lseal ei toimeta kuid hch endiselt veab ja täie hooga ning mõistliuku hinnaga 56789726
  11. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ma lõiganud küll, pärast tyki tagasi keevitanud ja lihvinud jne aga enam vist ei teeks, laager pole nii kallis,et ei võiks seda vahetada, eriti kui pole kaua vahetanud.
  12. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mingi 3-4 juhet vaja ju ühendada,et käima saaks
  13. ka need autod mida mina ehitanud olen väiksematele võimenditele ei ole täheldanud,et pidurid kehvemaks oleksid läinud.
  14. Toivoku

    Ekstsentrik puksid

    minu käest saab 20.- ja tallinnas tuuakse sulle uksetaha ära ka, kui huvi siis helista mul naisele 5503016
  15. Ma küll kahjuks oorele ei tule, kuid raja peal võiks veits ketsi lasta küll.
  16. Toivoku

    Müüdud

    ka mind huvitaks hind.
  17. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    forssis kindlasti kohapeal olemas, ma eitea kas täna garaazi lähen aga seal on ka
  18. Toivoku

    M20b25 mootor lonkab

    nüüd küsimus,et mis küünlad peale läksid? Tühikäigumootor ei oma mingit seost sellega,et ta kohapeal puterdab/lonkab, kui tühikäigumootor peetis siis kõiguvad pöörded, sama ka lambda anduriga. Seal võib olla vabalt see,et küünal ei suuda seda kütusekogust süüdata mis talle tühikäiguyl ette antakse, kas keegi on keeranud segu liiga rikkaks ja küünal ära tapetud liigia rikka seguga või on nad liiga vanaks jäänud. Krysten võiks öelda,et mis hetkel alguse asi asi, või oligi ostes juba vigane.
  19. Toivoku

    M20b25 mootor lonkab

    jõnksutamisele viitaks nagu küünlad.
  20. Toivoku

    O: Diffri type 188 v 168

    väiek differ olemas 70.- ülekanne mingi 3.90 kanti.
  21. Toivoku

    Tallinn-Helsinki Kiire!

    mina lähen neljap
  22. Toivoku

    O: Suunatule klaasi

    ei ole enam ei facelifti suundasid kollaseid eriti saada ega ka klaase. naljakas kuigi poolaastat tagasi ostsin nii täissuundasid kui ka klaase ja seda suht kopikate eest.
  23. alumisse torusse läheb plokikaanest tulev volla.
  24. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    pakun,et umbes 130-140 töötundi tuleks kerekeevitamisel.
  25. jajah, mina olegni see raha tagasi vend, küll ma välja mõtleks miks mul seda panni vaja oleks
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus