Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mesa

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

58
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Mesa võitis päeva viimati 25. aprill 2012

Mesa sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast Mesa

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    BMW 316 Touring

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Mesa

O: 2tk 4x100 flantsi

Mis maksavad 7mm ja alates 13?
  2. Mesa

No eriti maasikas ju. Räägi, mis sa küsid nende eest?
  3. Mesa

Ala 5 kuni 10mm, kuigi pole 100% veel kindel, kuna läksin juba ära garaažist. Kas on mingeid konkreetsed pakkuda?
  4. Mesa

Otsiks kahte 4x100 flantsi või äkki kellegi vedeleb vanu pidurikettaid? Asukohaks võiks jääda Harjumaa
  5. Mesa

O: 15" Plekk/ valuvelgi

Tervitus, Olen otsingutel 15" veljed rullika jaoks. Ehk on kellelgi pakkuda. Nii plekk kui ka valuvelgi. Kuna eesmärk on talveks, siis mingeid korralikke ja ilusaid valuvelgi ei tahaks. Samas võib pakkuda ka muu marki velgi, mis sobivad. Palun pakkumised postkasti. Asukohaks võiks jääda Harjumaa.
  6. Mesa

Varuosadeks 320i 92kw 86a prefl sedaan

Tervitus, Spidoplokk alles?
  7. Mesa

O: FL e30 näidikute plokki

Kas tõesti pole kellegil pakkuda?
  8. Mesa

Kahjuks vahetus ei päästa, kuna mul 65L paagi näidikuga.
  9. Mesa

e30 järgi jäänd varuosad

Näidikuplokki pole?
  10. Mesa

Tervist, Kas keegi pakub 65L näidikuga nädikuplokki bensiin r4 või r6 oma? Korralik ja töötavat. Klaas võib katkti olla, muu töökorras. Asukoht Tallinn/Harjumaa Mujalt läbirääkimiste küsimus.
  11. Mesa

O: R6 torukollet

Tervitus, Oleks tarvis torukollet mitte turbo varianti. R6 mootorile. Võib pakkuda ka isetehtuid. Ehk kellegil on kuskil jalus ja on nõus loovutama. Pakkumised koos asukohaga PS.
  12. Mesa

M: E30 varuosad

Lisandus üks differ müügiks.
  13. Mesa

e36 iste e30-le?

Ei tohiks sobida. e36 istme siinid on laiemad kui e30-l. Uued augud oleks vaja teha. Lihtsam vist kaks istet kõrvuti võrrelda. Parandage keegi, kui rohkem teadlik sellest.
  14. Mesa

Kes, kus ja keda nägi

Ma kaldun arvama, et see võisin mina olla, kui see oli umbes 7:35 kanti
  15. Mesa

M: E30 varuosad

Stange ja esipõll lähevad loosi 10.- hinnaga. Asjad jalus, tõesti pole kellegil vaja

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus