Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    Lobamokkade rubriik

    BMW manuaal kastidesse soovitabki BMW automaat käimari õli. ATF dexron III oli äkki. Täitsa lege värk.
  2. Max.

    Lobamokkade rubriik

    kasutaja c4v6 ka vist õlinina.
  3. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Tunnelis on ka miski matt, vist summitamiseks. Minul oli räbal ja segas kasti tagasi panekut, tirisin ärs ja arvan, et kahetsen juba varsti selle tegu.
  4. Kes seda torukollet toota võiks? näeb kenake välja ning varem ka yhel ixil sellist näinud...
  5. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    isiklikult ei tea me üksteist. Lihtsalt Pärnust tulles tol õhtul nägin lõuna kandis 4 E30. Oma kodukandis pole see talv vist ühtegi näinud.
  6. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Ise olin seal. kas auto oli saladus?
  7. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Eix poistega tanklas? ei kuskil rahu anta. Terviseid Pärnust.
  8. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Mis tüüpi visco sidur bemmi ventidel on? Põhiliselt peaks olema neid kahte tüüpi: õliga või silikooniga. Ühte neist ei võinud nüüd pikali maha visata. Küsimus, et kas bmw tootega juhtub midagi, kui see kuskile ripakile visata?
  9. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Piduri jahutus. Kuidas need asjad toimivad. Tulevad eest sisse, kandilise toruga kandub edasi ja kas siis peaks tulema mingi plate või asi veel, et jõuaks ka reaalselt piduriteni see? edit: sain vist juba aru, jõuab logarini.
  10. Max.

    Õlimõõtevarras M20B25

    3nda ja 5nda seeria mõõtevardad erinevad. Viiesel karteripõhja küljes, kolmesel plokis. Viiese õlitoru on pikem kui kolmese oma. 387,4mm vs 565,8mm. Ma arvan, et sul ongi see erinevate seeriate keiss.
  11. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kellelgi juhuslikult tutikaid pidurikettaid ei vedele?
  12. Max.

    M: M40 mootori osi

    saab ikka.
  13. Max.

    Vask suund vilgub kiiremini

    üks pirnidest vasakult äkki läbi?
  14. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Mis värk ikkagi nende m20 starteridega on? No ei sobi ju kõik starterid? Niipalju kui mina kunagi aru sain ja Eix seletas, siis M20 peaks ikka kõigel ja kõigil vist sama hammasvöö olema, ainult vanema ja uuema tüübi starteri vahe. Laual 2 iseenesest toimivat starterit, aga viimane kord ei hakanud seda hoorattakest kuidagi ringi ajama.
  15. Korv vahetatud, asi toimib. Endise korvi surveplaat ei liikunud lamellidele surudes üldsegi nii nagu peaks.
  16. Max.

    M: M40 mootori osi

    Õlivann läinud. Lähiajal läheb ülejäänud plokk vanarauda.
  17. Max.

    O: M40 karteripõhja

    oleks pakkuda, ps.
  18. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Õigus jah, midagi oli küll.
  19. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    325i kuut Pärnusse sündinud, hiljuti arvele võetud.
  20. Max.

    Temp andur ei tööta

    selge, tasub proovida.
  21. Max.

    Temp andur ei tööta

    Vaatasin ja, et vähemalt kahel augul on pimedad ees. Tallinnast kahjuks pole, aga võib proovida siis äkki erinevaid auke. Aga kui pistik on ikkagi 2 klemmiga, kas siis 1 klemmiga andurist kasu oleks?
  22. Max.

    Temp andur ei tööta

    Kujutan ette, et siin on seda kuskil ka juba küsitud, aga ma kiirelt otsides midagi ei leidnud. M20B25 pärit E34 pealt. Nimelt plokis olev tempi seier ei liigu üldse sooja poole. Proovisin M40 pruuni anduri ühenda. Panin selle massi ja andsin natuke leegiga kuuma, siis hakkas seier liikuma küll. Kasutada seda siiski ei saa, sest andur on M20 omast pikem. Ostsin aga uue E34 musta anduri ning seier ei liigu kuskile. Tean ,et mingitel masinatel on tempi andur üldsegi 1 juhtmega? Mul mõlemal puhul 2 juhtmega. Kas mingi E30 ja E34 erinevus? Kellade plokk ka mul rida 4 oma, kui see midagi lugema peaks.
  23. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kui kellelgi on E28-le mingit huvitavat jubinat pakkuda, siis andke teada. Kuluosa puhul võiks tutikas olla.
  24. Sa mõtled seda, kuhu laager toetub? Kui jah, siis ma kahtlen, et seal erinevused saavad olla. Sobivus on suur, olen ka juba kahe kahvliga proovinud,
  25. Jutukas koorus välja, et kas võib olla erinevus 1- ja 2massilisel ka survelaagris? nimelt pikkuse osas.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus