Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    ARK

    Ei ole ikka päris sama.
  2. Max.

    ARK

    ei tea mina veel kedagi kes oleks sellise "lihtsa" swapi pärast kaaluma läinud.
  3. Max.

    ARK

    loll jutt, peab saama. Peaks ise ka sinna minema samas asjus ja juba praegu pean kettasse minema. E30 kerele võib swappida kõike, mida sinna tehasest pandud on. Kui mina kunagi neile ise helistasin siis nad ka seda ise väitsid. Aga ühesõnaga kui nad sellest aru peaks saama, siis pead võtma kuskilt üv punktist co testi ja siis neile viima. Ja muud nagu polegi. Ja kui sellega korras, siis kehtib edasi ka hetkel olev ülevaatus. Korra vb vaadatakse luugi alla ka ja muud kunsti ei tohikski olla. Sildasid ja muid 2.5sega kaasnevat kola eitea mina, et oleks veel keegi osanud koinida. Keegi hea inimene vōikski nagu siin selgeks teha, et kuidas neile ōelda, et see mootor on ka tehasest sinna kerele sätitud.
  4. Max.

    O: R6 koodipulk

    Tahaks normaalse inimesi moodi pòòrdeid lugeda, seega äkki kellelgi vedeleb kas koodipulka või siis tervet plokki. Pakkumised põsi.
  5. Ootoot, toodi ka üks märkus lisaks, et natuke tiksub , aususel ka oma hind.
  6. Max.

    Väljasuremine

    Hmm, paneb ennastki mõtlema. Probleem pole küll nii sage, aga käivitamis janti on küll tihti ning korra on ka sõidu pealt ära koolend, aga seda tõesti ainult korra.
  7. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Tegelikult mõtlesingi, et kui osta kaane keeramiseks, siis nhj mul yber kallist vaja. Ma ei hakka nagu nii iga päev ega ka nädal klõpsutama, ainult oma tarbeks. Samas selline riistapuu, kasvõi siis odav võiks ju tegelt olla, kurat niipalju ikka kannatavad.
  8. Max.

    Lobamokkade rubriik

    kuidas odavate ühekordsete "hobi" momentvōtmetega on. Vōttes ette ntks 10 polti, keerata pidemele 100nmi, siis kas ta pigem keerab reaalselt kõvema või lahjema nm'ga aga samas stabiilselt kõik poldid võii keerab iga poldi retsilt erineva jõuga kinni?
  9. Max.

    M20 õlileke kaane vahelt- lahendusi?

    Eks varsti saab teada Eitea küll kuidas saab olla 'sitasti' lihvitud, valesti pandud või veel hullem valesti pingutatud. Ja no lekib siis lekib. Ju sellisel juhul ongi mõrad.
  10. Max.

    M20 õlileke kaane vahelt- lahendusi?

    Kohe hakkas veiderdama. Kuna tean, et ma pole ainus sellise murega, siis ei ole kohe oma tehnikas kanhtlema hakanud. Plokil nagu silmnähtavalt midagi häda pole.Seekord làheb paksem tihend vahele, äkki aitab kuidagi.
  11. Max.

    M20 õlileke kaane vahelt- lahendusi?

    Äi olnd sest korralikust lihvist ja tihendist viimane kord tolku
  12. Nii mõnelgi on mureks, et vl poolt kaane vahelt tuleb värsket õli, just sealt kust tagasivool jookseb. Kas kellelgi on kogemusi selle müstilise probleemi lahendamisega? Või on ainus õige variant A-osa tihend ja kõik? Ise olen vähese hulga silikooni peale mõelnud, aga ei tea kui hea seegi oleks.
  13. Max.

    Lobamokkade rubriik

    jah, totrad lisa kilod
  14. Max.

    m40 to m20 Tahokas ei tööta .

    mootoripistikus kõik vajalikud ühendused ikka tehtud? Vōi mis pistik sul seal üldse on, c101?
  15. Max.

    Lobamokkade rubriik

    süüde väljas, siis peaks kõik sellised asjad tummad ikka olema.
  16. Max.

    Lobamokkade rubriik

    camber- madaldatud auto, väsind puksid.
  17. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Nii, öelge keegi,umbes kui mitu metra kollektoriteipi kulub r6 torukolde jaoks. Enamvähem suurusjärk.
  18. Max.

    Lobamokkade rubriik

    1.5 originaal? seda ma ei teadnudki, realoem annab ainult 1.75 ja siis 2.05(+0.30). Mõõtsin üsna kiirustades kohe silindri ava juurest. mingi tulemus oli 1.25mm. See tundubki nagu kahtlane, sest victor reinzi tihendeid on müüa 1.75 ja 2.05. Pean veel uuesti ja täpsema riistaga üle kaema. Õige tihendi saan valida alles peale kaane üle mõõtmist.
  19. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Huvitav endalegi, kui enda tihendit mõōqtsin, siis polnud kuidagi see mōõt mis lubatud.
  20. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kas poes märgitud kaanetihendi paksus on litsutud asendis või tava olekus?
  21. Okei, võibolla tõesti kui on mootor,mis on reaalselt sinna ettenähtud, aga M50 tundub juba nagu "suur ümberehitus".
  22. Esindustest paberite saamine tundub alati kuidagi kahtlane teema.
  23. Ja see maasikas juba müüdud
  24. 2018 mõeldakse ikka juuli teisel nädalavahetusel teha?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus