Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    pics, or it did not happen!
  2. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Oleneb, milleks sa selle ostsid. 🙄
  3. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kusjuures huvitav, et bmwfans näitabki e39 ja e38 trossiga ajamit. Äkki eksin ja on vaid püsika ja stabiilsus/veojõukontrolli jaoks see drosseli küljes olev mootorisüsteem? Pole kahjuks sellise mootoriga autot endal olnud, et paremini teaks. M62 igatahes läks juhtme peale lõpupoole.
  4. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    B28TU on elektrilise gaasiklapiga, seega on vaja see osakond ka üle kolida.
  5. Müüa diisli põll. Mitte kõige sirgema olemisega, sobib rohkem rallikale. 53858337 Põltsamaa
  6. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kood ütleb ju ära, kas on sama. Joonisest koodini pole ju ühte sammugi. Realoem, bmwfans, vahet pole. Mul lendas ka ära kunagi, läksin tagasi ja otsisin üles. Sai veel külgegi, õnneks oli kraavis ja keegi polnud üle sõitnud.
  7. kurikristjan

    Ülevaatuse teema

    Käisin alles moboga üle vaatamas. Kui see kaamera seal oligi, siis imestan veel enam, sest ilma kaamerata oli palju raskem. Kui aga konkreetselt juuksekarva lõhki aetakse, tuleb kas vastu haukuda (põhjendatult) või vajadusel kontorit vahetada. Järjekordne näide, et kontroll ja hirmuvalitsemine ei muuda mitte midagi paremaks. Arusaadav, et süsteemi oli vaja paljuski nn "mustade ülevaatuste" pärast, aga kas see kaamera siis tõesti tuvastab iga lõtku ja pastakaotsa suuruse augu, et tööline selle peale kisama peab hakkama ja oma "asjalikkust" välja näitama? Liiklusurmasid tahetakse ka kuuldavasti lisa politseijõudude ja kaameratega vähendada, mille tulemuslikkusesse mul usk 100% puudub. Loodetavasti õnnetuste arv veel tõuseb, kui nad peaksid seda tegema, keskmisele eestlasele on ju patrullauto või kaamera märkamise hetk kohe närvilisust tekitav. Hakatakse ruttu mingeid pedaale suruma jne... Läks veits teemast kõrvale, aga oli vaja välja öelda, mida ma kogu sellest kontrollimajandusest arvan.
  8. Müüa 318i alt komplektne väikese korpusega differ, ülekandearv 4,10. €100 53858447 Põltsamaa Võin vahetada typ188 tagakaane või 188 LSD vastu + minupoolne komp.
  9. kurikristjan

    Ülevaatuse teema

    Vaja ei oleks mitte andmebaasi, kus lihtsalt hakkama saab, vaid andmebaasi, kus pidevalt kedagi koinitakse. Ma pole veel sellist jama tunda saanud, mida siit loen. Tulge kesk-Eestisse ülevaatusele...
  10. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kas üks variant ei oleks kasutada M20 kasti, kui õhulugejale vahetükk teha?
  11. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Ma võin e38 728 boksi kinkida, kui on huvi proovida.
  12. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Olen näinud, et küsitakse 100, ise ostain ühe 40-ga. 323 ja 328 sama karp, jänki-M3 ka. Kes sajalisi küsivad, on minu meelest nats soojad peast, aga pigem on loll see, kes maksab...
  13. 2016 oli väga vinge ja head reisikaaslased olid ka, mina igatahes olen päevad juba kinni pannud.
  14. @harcore kas rull on valmis, augusti lõpus on jälle minek?
  15. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Vajuta checkpaneeli nuppu ja vaata, kas kustub?
  16. Jah, mis malachitgrüenil viga on? Jumalast kena värv tegelikult.
  17. Kes käib vaatamas ja leiab, et see hea on, ostab selle. Nii maailm töötab. Ise pead hindama, kas sulle sobib. Ma olen 100-euroste asjade pärast ka sõitnud Põltsamaalt Haapsallu jne. Kui sul on papp taskus ja midagi vaja, siis sa lähed käid poes ära, nii lihtne elu ongi.
  18. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Ponks eelarve keevitustöödeks, aga eks seal oletööd ka...
  19. Seisab praktiliselt tühi M20B25 plokk. Väntvõll on sees. Kepsud vist leiab ka. Täpset seisukorda peab vaatama, seisnud on kaua. Ilmselt sobib millegi toorikuks? Müügihinnaks teeks sümboolse €30. Pigem sooviks vahetada 80mm silindriläbimõõduga B20 või B23 ploki vastu. Väntvõlli ei ole vaja. Asun Põltsamaa ümbruses. 53858447 Kristjan.
  20. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Mul kulus originaal 205/55R15 väikese madaldusega ka siseservast rohkem. Sillageomeetria eripära, et mida madalam, seda suurem camber. Seda saab vast parandada/optimeerida vaid reguleeritavaks tehes.
  21. Müüa E38 4-kolvilised Brembod. Saadaval 2 komplekti. Hind 75€ paari eest. 53858447 Asuvad Põltsamaal.
  22. Kui aega ei leia, paku head diili mulle, väike sentimentaalne väärtus minu jaoks tal veel on.
  23. kurikristjan

    M: palju tavaari

    Up. Korrigeerisin kuulutust.
  24. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Meieritorud õhema seinaga. Palju neid põlvi vaja on ja missuguseid? 63,5; 76; 90 kraadi ja 45 kraadi? Toru ka vaja? 63,5 1,5 seinaga, 76 kahesega. Saaks ka keevitama tulla vajadusel. Tigiga ja juuregaasiga. Jääb ilus nii seest kui väljast ning tugev.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus